Chcete se vracet do čistého domova?

25.4.2011 00:00
Zdravý domov

Komerční sdělení: Pořiďte si robotický vysavač, který uklidí za Vás, i když nejste doma. Nevěříte? Vyzkoušejte robotický vysavač značky Ecovacs, který vysává sám a na úklid Vás nepotřebuje.

Vy tak při vysávání můžete být mimo domov nebo jen odpočívat,číst knihu, sledovat televizi, zkrátka věnovat se všemu jinému, jenom ne úklidu. Robotický vysavač se tak stává nejvhodnějším a nejpohodlnějším pomocníkem pro každodenní úklid domácnosti.  Navíc díky své antibakteriální funkci eliminuje rozmnožování bakterií a virů a zabezpečí Vám i bezpečný domov.
 
Robotický vysavač Ecovacs vysává všechny typy podlah, jako jsou plovoucí nebo laminátové podlahy, dlažba, linoleum nebo koberce s nízkým vlasem.  Bez problémů překoná překážky do výšky 1,5 cm, včetně přechodových lišt mezi pokoji a nízkých prahů. Nejedná se přímo o náhradu klasického vysavače, ale o chytrého pomocníka, který Vám udrží denně domácnost v čistotě a pořádku.
Kde jsou ty časy, kdy do českých domácností pronikly první robotické vysavače, které při úklidu hlučně narážely do nábytku a stěn. Nejnovější model Deepoo D73 od značky Ecovacs, který v lednu 2011 dorazil na český trh, umí být v porovnání se svými předchůdci až nečekaně tichý a diskrétní. Model D73 v černé barvě tak doplnil řadu tří modelů v jedinečných pestrých barvách.
Nový model Ecovacs D73 má zdokonalený bezpečnostní systém. Díky inteligentnímu nárazníku a 45 bezpečnostním senzorům umístěných po celém obvodu umí vysavač před každou překážkou zpomalit, a dotkne se tak nábytku pouze neznatelně. Tím je k Vašemu nábytku mnohem šetrnější. Díky těmto senzorům se ani nemusíte bát, že by vysavač spadl ze schodů.
Vylepšený software robota zajistí efektivnější pohyb podél nábytku a stěn. Dokonalý úklid zajistí dva oboustranné boční kartáčky, díky nimž jsou všechny nečistoty nameteny pod vysavač a odtud pak již putují do zásobníku na nečistoty. Vysavač tak uklízí celou plochou vysavače a neunikne mu jediné smítko. Díky své výšce do 10 cm se dostane i pod křesla a pohovku a vysaje tak opravdu všude.
Ve výbavě nového modelu zůstaly osvědčené unikátní funkce a příslušenství. Jedinečná magnetická páska dlouhodobě vymezí prostor pro vysávání a zamezí pohybu vysavače v nežádoucích prostorách. Jeho další předností je antibakteriální funkce.
Na povrchu vysavače je nanesena vrstva kladně nabitých nano částic stříbra, které jsou známé svým antibakteriálním účinkem. Antibakteriálně působící nanotechnologie zabraňuje mikroorganismům v růstu, rozmnožování a zajišťuje jejich účinnou likvidaci. Tuto vlastnost potvrzuje certifikát specializovaného japonského institutu SIAA v Osace.

V neposlední řadě si s Deepoo D73 užijete i zábavu. Tento vysavač totiž také „mluví“. Díky programu „DEMO“ umí novému majiteli předvést všechny své funkce a navíc je okomentovat. Sympatickým mužským hlasem se vám po zapnutí česky představí, průběžně komentuje svou práci, informuje o překážkách a také o změnách režimu úklidu.
Pokud vás jeho brebentění časem omrzí, můžete si zvuk vypnout. A pokud naopak chcete ještě něco „víc“, nechejte Ecovacs Deepoo D73, aby vám předvedl své taneční umění. Vysavač umí tančit po podlaze v rytmu hudby, která je uložena v paměťové kartě.
Vysavač Deepoo D73 umí zkrátka nejen pracovat za vás, ale také pobavit.

Robotické vysavače Ecovacs Deepoo jsou dostání od 6 990 Kč. Více informací o vysavačích Ecovacs získáte na www.ecovacs.cz.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

je sice hezke, ze jsou tady odkazy na vyrobky, podivam se (stejne to zavani...
Vera  |  17.4.2012 18:29

divala jsem se na ty deky, ale jak me to ma presvedcit, ze to odpuzuje prach...
Vera  |  17.4.2012 18:56

Dlouho jsem trpěla alergiemi a nakonec i doktor mi doporučil výměnu...
Linda  |  8.8.2012 07:21

Dobrý den, nedávno jsme s manželem rekonstruovali dům a máme úplně...
propiska85  |  1.12.2014 17:29

Jděte do hajzlu s těma reklamama vy chcípáci!!!!
Billy  |  1.12.2014 18:03

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *