Očisty bytu od negativní energie

6.7.2000 00:00
Zdravý domov

Představte si, že se stěhujete do nového bytu, v němž před vámi již někdo bydlel. S jakým druhem energie, s jakými silami se v něm setkáte? S bioenergií lidí, kteří v něm přebývali dříve. V prázdném chlévu cítíte dobytek, v garáži auto. Totéž vnímáte v bytě.

Cítíte vliv a vůni vašich předchůdců. Bioenergetická aura se skládá z energie éterického těla, těla pocitů a myšlenek. To však není všechno. Pocity a myšlenky za sebou přitáhly další lidi, jiné pocity a myšlenky a další, námi nepoznané energie. I ty žijí v bytě a považují ho za svůj domov. Jeden člověk z okna krmí holuby, druhý si obstaral štěně atd. Ti všichni mají vlastní energii. Každý táhne tu svou, jež se pak vlévá do bioenergetické aury bytu.

Jeden člověk, jenž vyměnil byt, vyprávěl, že několik nocí v ložnici nového bytu nemohl spát. Později se dozvěděl, že v ložnici došlo k vraždě. I energii smrti si můžete do nového bytu pozvat. Myslíte si; že všichni se radují z přítomnosti nezvané cizí energie?

Kdepak, mnohem lepší je mít vlastní, byť horší. Jak se těch cizích zbavit? Dejme tomu, že v místnosti je rádio, z něhož se line hudba, jež se vám ani trochu nelíbí. Co s tím? Přelaďte rádio na jinou vlnu. A jak změnit energii?

Uvedu několik zajímavých a jednoduchých způsobů.
Na prvním místě je největší lidská síla - smích. Bůh jím obdařil pouze rozumné tvory.

1. způsob - smíchem
Živý, neurážející smích dospělých je velice silnou zbraní proti negativním silám. Ještě lepší je však dětský. Věda už dokáže energii vyfotografovat. Negativní na obrazovce vidíme v podobě skvrny, kaňky. Dětský smích ji dokáže rozbít na malé kousky. Zvěte si tedy děti na návštěvy co nejvíce, nebudete litovat.

2. způsob = pomocí zvířat
Rovněž jejich přítomnost může váš byt očistit. Kočka má vliv na jiný druh temných sil než pes. Zatímco ona nás zbavuje sil z astrální oblasti, pes z mentální. Jestliže majitel svá zvířata miluje, stávají se, doslova a do písmene, sanitáři příbytku. Pokud tomu tak není, jejich vliv na ony síly se výrazně neprojeví.

3. způsob - meditací s červeným balónkem
Představte si, že ve vašem pokoji na podlaze leží červený balónek. Podobá: se hořícímu uhlíku. V duchu se ho snažte pohoupat a pozvednout. Začněte se za ním honit po obvodu pokoje ve směru hodinových ručiček. Balónek letí stále výš a výš, až zcela zmizí kamsi do nekonečna, přičemž s sebou odnáší naakumulovanou negativní sílu (červená barva).

4. způsob - pomocí rezavce, vlaštovičníku a bodláku.
Rezavec rozmělníme na kousky, zasypeme ho suchými listy vlaštovičníku a bodláku a následné vše zapálíme. Stoupající dým vyhání nezvané hosty z infraastrálu (světa astrálních bytostí). K tomuto účelu lze rovněž použít jalovec a pelyněk. V podstatě jde o práci s nízkofrekvenčními silami, jež existovaly už v dobách pohanství. Jsou sice efektivní, avšak mají velice nízký strop.

5. způsob - pomocí kadidla
Zapalte kadidlo a vykuřte jím všechny rohy místnosti, spíže, sklepy, skříně. Současně se modlete, což efekt mnohonásobně zvyšuje. Stupeň očisty pokoje lze prověřit pomocí kočky. Ta je typickým extrovertem. Pořád jí chybí energie, což bylo důvodem, proč přišla k člověku. Aby ušetřila energii, pokaždé si vybere místo, kde je jí nejvíce. Je-li místnost od negativních sil očištěna, je kočka klidná, nehýbe ocasem, okamžiťé si lehne a odpočívá.

Zdroj: Zdraví a duchovno - Lobodin Vladimír Tichonovič

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

http://swami-center.org/cz/text/ekopsychologie/page_38.shtml
swami center  |  25.9.2011 23:07

Kočky jsou poslední, komu by chyběla energie...
Argon  |  25.9.2011 23:10

To bych řek...:)))
Xenon  |  17.8.2014 18:57

Mám v ložnici ducha asi. Citím to. Co mám dělat?
Renata  |  25.9.2014 15:40

Vyvětrat.
!  |  25.9.2014 20:35

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *