Ekologie a věda v objektivu

Pátý ročník úspěšné celonárodní fotografické soutěže na podporu ekologie se blíží do finále.

Ještě poslední dva týdny mají čeští amatérští i profesionální fotografové možnost přihlásit své příspěvky do letošního, již pátého ročníku fotografické soutěže "Ekologie a věda v objektivu. Tato soutěž je každoročně pořádána v zemích východní Evropy společností Bayer ve spolupráci s organizací UNEP. Záštitu projektu udělil v Čechách také Ministr životního prostředí Martin Bursík, předsedou odborné poroty bude letos renomovaný fotograf a pedagog Jan Pohribný.

Soutěž pomáhá pomocí unikátních snímků upozorňovat na změny, kterými naše země prochází, organizátoři se snaží zdůraznit nutnost aktivního, zodpovědného přístupu k ochraně klimatu a životního prostředí.

Svoje příspěvky můžete přihlásit prostřednictvím portálu www.ekologievobjektivu.cz nejpozději do 30. srpna 2008. Na vítěze čekají zajímavé ceny v celkové hodnotě 130 000 Kč, předplatné časopisů a další věcné ceny.

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 18.září v pražském divadle Hybernia. Zde bude také slavnostně zahájena výstava vítězných a dalších vybraných děl, která bude dále putovat po vysokých školách a magistrátech v ČR.

 

Autor: Jan Halady, název: "Bude kam sednout příště?"

Více informací o projektech Bayeru v ČR:
www.ekologievobjektivu.cz
www.bayer.cz

Report firmy Bayer o trvale udržitelném rozvoji je k dispozici:
www.sustainability.bayer.com

Více informací o aktivitách firmy Bayer v oblasti ochrany klimatu:
www.climate.bayer.com

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele Pokrytecké USA
    Pokrytecké USA (anonym)

    Ekologie je v dnešní době naprosto pokrytecky vnímaní téma USA,která neustále pokračuje v ničení světa globalizací politickou i ekologickou a tahá průmysl do přírodních rájů a ničí dokonce i vesmír jeho komercionalizací.

    Říj 04, 2016

Přidat komentář

Reklama

Reklama