Reklama

Geopatogenní stres

Abnormální energetická pole generovaná hlubokými podzemními proudy, velkými minerálními depozity nebo poruchami vrstvení zemské kůry mohou způsobovat geopatogenní stres (GS). Ač se to může zdát divné, GS může být přispívajícím faktorem téměř ke všem problémům - počínaje migrénou až po rakovinu, přes noční můry až k manželským rozvodům.

GS je podrobně zkoumán od 20. let v Německu a rozhodně jej zde neberou na lehkou váhu. Experimenty ukázaly, že bakterie se v prostředí s podzemními vodními proudy množí abnormálně rychle a také myši, jimž jsou bakterie naočkovány, onemocní podstatně rychleji v místech, kde se nacházejí podzemní vodní žíly. Stavební firmy v Německu a Rakousku dnes běžně před zahájením prací testují místa plánované výstavby z hlediska rizika GS a vystavují záruku, že novými budovami neprocházejí žádné siločáry "škodlivé" energie.

Nicméně i když ve vašem domě GS přítomen je, neznamená to ještě, že musí být vaše zdraví bezpodmínečně narušeno. GS vystupuje ze země ve formě úzkých pruhů, případně drobných spirál, a proto vás postihne pouze v případě, že máte v inkriminovaném místě bud' postel, ve které trávíte celou noc, nebo se na tomto místě zdržujete po celý den.

DETEKCE GEOPATOGENNÍHO STRESU

Máte-li obavu, že by váš dům mohl být postižen geopatogenním stresem, pokuste se jej sami odhalit.

Cítíte se vy nebo někdo, s kým sdílíte domácnost, trvale unaveni více, než je normální? Představují pro vás běžné činnosti nadměrné zatížení? Padá na vás snadno deprese nebo podráždění? Jste neustále nachlazeni a vaše nemoci, bolesti a stesky nereagují na běžnou léčbu? Stávají se vaše děti nepřiměřeně roztěkanými a špatně zvládnutelnými?

Protože GS vystupuje ze země v podobě úzkých pruhů, může se snadno stát, že jím je zasažena pouze jedna osoba v domě - pás například prochází pouze skrz jeho část postele nebo jeho křeslem. Postižený tak může být jenom jeden člen rodiny.
Pokud máte podezření, že jste zasaženi GS, zkuste pod svou postel, resp. oblíbené křeslo umístit na několik týdnů korkové dlaždice; uvidíte, zda se začnete cítit lépe. Zdá se totiž, že korek dokáže geopatogenní zónu po omezenou dobu neutralizovat. Začnete-li se skutečně cítit lépe, můžete zkusit postel nebo křeslo přemístit.

Všimněte si, kde spávají vaše domácí zvířata. Zatímco kočky GS vyhledávají a často v takových místech odpočívají, psi se jim vyhýbají za každou cenu. Snaží-li se vám kočka pravidelně zabrat místo ve vašem oblíbeném křesle, přesuňte je na místo, kde se zdržuje váš pes.

Obzvláště vnímavé vůči GS jsou malé děti. Převaluje-li se vaše dítě neustále z jednoho rohu postýlky do druhého, může to znamenat, že se snaží uniknout GS. Umístěte postýlku do jiné části místnosti a uvidíte, jak se zde bude děcko chovat.

Máte-li pocit, že jste postiženi GS, zkuste následující: zapněte fén a projíždějte jim na všechny strany kolem sebe tak, aby se strana vysoušeče dotýkala vašeho těla. Může se vám to zdát bláznivé, ale provádí-li se to jedenkrát týdně, ukazuje se, že to skutečně pomáhá.

zdroj: Jane Alexander - Detoxikační program

Reklama
Reklama

Komentáře

PN (Ne, 18. 3. 2007 - 12:03)
V současné době probíhá celoplošné bezplatné měření geopatogenních zón v ČR v rámci projektu Zdravé bydlení, více se dozvíte na stránkách o geopatogenních zónách -http://www.gpz.cz
Reklama