Matracový chránič – ochrana Vašeho spánku

Matracový chránič je snímací lůžkovina, která se pokládá navrch matrace, aby jí poskytovala ochranu. Užívání matracového chrániče se doporučuje zvláště těm, kteří jsou náchylní k určitým alergiím, zvláště k roztočům.

 

Typická matrace bývá domovem miliónů prachových roztočů. Tito zákeřní tvorečkové vytvářejí odpadní produkty, které mohou podráždit dýchací cesty a plíce, a zvláště v případě dětí mohou přivodit alergické reakce, astma anebo podráždit kůži a přivodit ekzémy.  Pokud je dítě náchylné k  alergiím, užívání matracového chrániče by mělo být nezbytností.

Matracové chrániče dále poskytují hygienickou ochranu matrací. Matrace se sice dají vysávat, přesto je ale obtížné je vyčistit, jakmile byly znečištěny. Nechráněnou  matraci lze zašpinit  velice rychle a snadno nočním potem, který proníká povlečením do horního povrchu matrací, kde vytváří zažloutlé skvrny.  Matrace snadno podléhají i dalším nečistotám, v  případě dětí to běžně bývá  moč a zvratky.

Jeden z typů tohoto užitečného výrobku, matracový chránič Matrex, který podle vědeckých testů inhibuje růst a rozmnožování bakterií, prodává ve svém internetovém obchodu firma Stoklasa: www.stoklasa.cz. Hodí se pro všechny věkové kategorie, pro lidi trpící zvýšenou potivostí, alergiemi, revmatismem nebo astmatem.

Komerční prezentace

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (4)

 • Obrázek uživatele Tomix
  Tomix (anonym)

  Toto je dobrý nápad. Vím o dobrém výběru http://e-matrace.com/chranice-matraci koupil jsem tam taštičkovou matraci :)

  Feb 04, 2013
 • Obrázek uživatele Antireklama!
  Antireklama! (anonym)

  Tak si ji někam strč! To jsou ty nejhorší matrace na spaní jaké kdy byly vyrobeny! Lidi nenechte se zblbnout reklamou ! Co si je koupíte, už se pořádně nevyspíte! Ráno budete vstávat propocený a s bolestivejma zádama jak po flámu! Jak spaní v igelitovém pytlíku!

  Feb 04, 2013
 • Obrázek uživatele Tereza
  Tereza (anonym)

  Taky mám matracový chránič, pořídili jsme dost drahé kvalitní matrace Fox a chtěli jsme jim prodložit životnost tak jsme pořídili krycí matraci http://www.matrace-best.cz/cs/eshop/matrace-do-postele/matrace-z-line-peny/masazni-podlozka.html

  Kvě 30, 2016
 • Obrázek uživatele Sara
  Sara (anonym)

  Nad tím jsem ani nepremyslela zda se mi to jako zbytecnost.. kvalitni matraci a postel mam :)

  Srp 29, 2016

Přidat komentář

Reklama

Reklama