Reklama

Očisty bytu od negativní energie

Představte si, že se stěhujete do nového bytu, v němž před vámi již někdo bydlel. S jakým druhem energie, s jakými silami se v něm setkáte? S bioenergií lidí, kteří v něm přebývali dříve. V prázdném chlévu cítíte dobytek, v garáži auto. Totéž vnímáte v bytě.

Cítíte vliv a vůni vašich předchůdců. Bioenergetická aura se skládá z energie éterického těla, těla pocitů a myšlenek. To však není všechno. Pocity a myšlenky za sebou přitáhly další lidi, jiné pocity a myšlenky a další, námi nepoznané energie. I ty žijí v bytě a považují ho za svůj domov. Jeden člověk z okna krmí holuby, druhý si obstaral štěně atd. Ti všichni mají vlastní energii. Každý táhne tu svou, jež se pak vlévá do bioenergetické aury bytu.

Jeden člověk, jenž vyměnil byt, vyprávěl, že několik nocí v ložnici nového bytu nemohl spát. Později se dozvěděl, že v ložnici došlo k vraždě. I energii smrti si můžete do nového bytu pozvat. Myslíte si; že všichni se radují z přítomnosti nezvané cizí energie?

Kdepak, mnohem lepší je mít vlastní, byť horší. Jak se těch cizích zbavit? Dejme tomu, že v místnosti je rádio, z něhož se line hudba, jež se vám ani trochu nelíbí. Co s tím? Přelaďte rádio na jinou vlnu. A jak změnit energii?

Uvedu několik zajímavých a jednoduchých způsobů.
Na prvním místě je největší lidská síla - smích. Bůh jím obdařil pouze rozumné tvory.

Reklama

1. způsob - smíchem
Živý, neurážející smích dospělých je velice silnou zbraní proti negativním silám. Ještě lepší je však dětský. Věda už dokáže energii vyfotografovat. Negativní na obrazovce vidíme v podobě skvrny, kaňky. Dětský smích ji dokáže rozbít na malé kousky. Zvěte si tedy děti na návštěvy co nejvíce, nebudete litovat.

2. způsob - pomocí zvířat
Rovněž jejich přítomnost může váš byt očistit. Kočka má vliv na jiný druh temných sil než pes. Zatímco ona nás zbavuje sil z astrální oblasti, pes z mentální. Jestliže majitel svá zvířata miluje, stávají se, doslova a do písmene, sanitáři příbytku. Pokud tomu tak není, jejich vliv na ony síly se výrazně neprojeví.

3. způsob - meditací s červeným balónkem
Představte si, že ve vašem pokoji na podlaze leží červený balónek. Podobá: se hořícímu uhlíku. V duchu se ho snažte pohoupat a pozvednout. Začněte se za ním honit po obvodu pokoje ve směru hodinových ručiček. Balónek letí stále výš a výš, až zcela zmizí kamsi do nekonečna, přičemž s sebou odnáší naakumulovanou negativní sílu (červená barva).

4. způsob - pomocí rezavce, vlaštovičníku a bodláku.
Rezavec rozmělníme na kousky, zasypeme ho suchými listy vlaštovičníku a bodláku a následné vše zapálíme. Stoupající dým vyhání nezvané hosty z infraastrálu (světa astrálních bytostí). K tomuto účelu lze rovněž použít jalovec a pelyněk. V podstatě jde o práci s nízkofrekvenčními silami, jež existovaly už v dobách pohanství. Jsou sice efektivní, avšak mají velice nízký strop.

5. způsob - pomocí kadidla
Zapalte kadidlo a vykuřte jím všechny rohy místnosti, spíže, sklepy, skříně. Současně se modlete, což efekt mnohonásobně zvyšuje. Stupeň očisty pokoje lze prověřit pomocí kočky. Ta je typickým extrovertem. Pořád jí chybí energie, což bylo důvodem, proč přišla k člověku. Aby ušetřila energii, pokaždé si vybere místo, kde je jí nejvíce. Je-li místnost od negativních sil očištěna, je kočka klidná, nehýbe ocasem, okamžiťé si lehne a odpočívá.

Zdroj: Zdraví a duchovno - Lobodin Vladimír Tichonovič

Reklama

Komentáře

cockmaster (Út, 23. 8. 2005 - 22:08)
jezisimaria to je ale kokotina...
Návštěvník (Ne, 8. 4. 2007 - 11:04)
Jak někdo může tvrdit takové hlouposti o kočkách. Tito tvorové naopak umí velmi dobře "pracovat" s energií a naopak vyhledávají negativní místa, protože jim to nevadí a jiná zvířata je tam neruší. Že kočkám chybí energie je už úplný nesmysl.
lucius (So, 1. 9. 2007 - 19:09)
kočka je ten nejluxusnější tvor,jaky existuje,v dodávání energie se jí ani Reiki nevyrovná,je to čarodějka
ahojky (St, 11. 6. 2008 - 20:06)
Tak přidávám ještě možnost vysypat rohy místnosti na noc solí a ráno sůl z bytu odstranit!!!
Návštěvník (So, 11. 10. 2008 - 13:10)
kočka roznáší jen nemoci
zabka (Ne, 10. 5. 2009 - 18:05)
A co mám dělat, když je negativní energie v nově postaveném domě?Dřív byl na tom místě třešňový sad.
Petr (St, 16. 9. 2009 - 13:09)
O jakou energii se tady jedná a kolik má joulů?
Básník (St, 16. 9. 2009 - 16:09)
O jakou energii se tady jedná...Petr :-)))
Achjo (Čt, 5. 8. 2010 - 23:08)
Chlapci... jste opravdu přesvědčeni, že víte vše o této zemi ? :)
Skeptik (Pá, 6. 8. 2010 - 14:08)
Všechno neví nikdo. Ale používat termíny jako "negativní energie" aniž by se definovalo, co se tím přesně myslí, je projevem toho, čemu J. Grygar říká blátivé myšlení.
Co to má být "negativní" energie? Energie je přesně definovaný fyzikální pojem. "Negativní" energie může být jedině spotřebovaná energie, tj. fyzikální práce.
Negativní (Pá, 6. 8. 2010 - 14:08)
Všechno neví nikdo. Ale...energie je tvoje vystupování zde
maja (Pá, 6. 8. 2010 - 15:08)
Všechno neví nikdo. Ale...Podívej se poslední pořad "Za zrcadlem".Neboj, je to neutrální pořad.
swami center (Ne, 25. 9. 2011 - 23:09)
http://swami-center.org/cz/text/ekopsychologie/page_38.shtml
Argon (Ne, 25. 9. 2011 - 23:09)
Kočky jsou poslední, komu by chyběla energie...
Xenon (Ne, 17. 8. 2014 - 18:08)
Kočky jsou poslední, komu...To bych řek...:)))
Renata (Čt, 25. 9. 2014 - 15:09)
Mám v ložnici ducha asi. Citím to. Co mám dělat?
Hanka (Čt, 12. 11. 2020 - 21:11)
Milá Renato,dám Ti jednu radu. Vždy,kdy ucítíš,že je u Tebe duch,popros sv. pannu Marii a anděly,aby ducha odvedly tam,kam patří. Také je dobré,dát si do ložnice sošku s p.Marií,nebo nějaký sv.obraz.
Je možné,že se duch vrací,tam kde někdo umřel,může bloudit. Mě toto velmi pomáhá,protože mě obtěžoval můj býv. muž a vždy se hlásil velkým rámusem.
Věřím,že Ti to pomůže.
! (Čt, 25. 9. 2014 - 20:09)
Vyvětrat.
Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 22:11)
Co to je za další způsob vydělávání na lidské důvěřivosti a neštěstí a vlivem toho snaze chytnout se iracionálních podvodných metod jak vydělat na jejich bolesti, nemoci, duševním srabu?!
Za to bych normálně trestal tyto šarlatány vězením.Podvod, lež, zneužití lidí v duševní krizi podvodným slibem neexistující negativní energie v bytě.
Reklama