Reklama

Liposukce II.

Janča (Pá, 22. 10. 2004 - 08:10)

zuzo- co se týče diety,to opravdu nevím,nedostala jsem jí.Měla jsem taky svojí dietu,kterou mi poradila doktorka,ze začátku byla pro mě velice drastická,ale je pravda že jsem shodila dost a víc jak rok nepřibrala.Jenže jsem měla nějaké problémy,stresové situace a žrala jsem jak utržená.Bohužel to nebyla otázka dne ale týdnů a tak jsem vesele přibírala.Věděla jsem že příbírám,ale to nebylo podstatné.Teď nemohu zhubnout,nebo spíše se donutit něco dodržovat.Musím to zvládnout a pak se objednám na lipku ať ze mě nemají šok.

zuza (Pá, 22. 10. 2004 - 07:10)

Jeste k te me diete:-)Ja si ji delala pro sebe, protoze se mi nedarilo jinak zhubnout. Pro nekoho to muze byt navod, kterym smerem se ubirat, jineho to muze nechat chladnym:-) Nikomu jsme ji nenutila, kdo chtel, tak ji dostal(jen tak)...neni to otrocka skladba jidelnicku, kazdy si ji muze sobe prizpusobit. Chtela jsem se jen podelit o zkusenost kterou mam. Tesi me, kdyz ma nekdo take dobre vysledky, ale jinak nemam potrebu tu nic obhajovat. Ja jsem si tim svuj problem s vahou vyresila, to co zustalo jsem nechala odsat( a popsala kde, jak a s jakym vysledkem). Jestli to nekdo zkousel nebo nezkousel je jeho vec...ja z toho nic nemam:-)Podle sebe vim, jak je tezke po ctyricitce shodit par kil...a i kdyz se to podari, tak zustavaji mista, kde se ten tuk snad splasil:-).Kazdy kdo na liposukci byl vi, ze s vahou to nema nic spolecneho...mizi cm a meni se vzhled....ale kdyz vam ukroji nekde kostku masla na noze...celkove z toho nezhubnete. Ale cloveka to tak pekne nastartuje k tomu, aby pro sebe neco udelal. Me to primelo ke zmene jidelnicku a k radosti z pohybu.O nicem jinem to neni a nebylo:-)

zuza (Pá, 22. 10. 2004 - 07:10)

:-) neee, kazdy si sem muze psat co chce i Monika Z.(Sametka):-)

Janča (Pá, 22. 10. 2004 - 06:10)

Mám snad přečtené všechny příspěvky,nemůžu se stále odhodlat zda mám jít.Zátím váhám,ale zamlouvá se mi dr.Šimek.Taky jsem chtěla zareagovat na Moniku Z a říct,že sní úplně souhlasím.Bylo to napsáno výstižně.Doufám že mě tu za to neukamenujete.

zuza (Čt, 21. 10. 2004 - 16:10)

Jinak priznavam bez muceni, mam za sebou 3 liposukce, stehna, stehna a bricho, odebrano tuku 750 + 750 + 500 ml...coz je celkem 2 litry tuku z tela. Na pocatku jsem mela 72 kilo, na konci mam 60kg....2 litry tuku jsou dve flasky oleje:-)...nekdo si je zvazte...zakonite musi vazit 12 kilo :-)Vazne je to vetsi sranda nez jsem si myslela:-))))

Ivana (Čt, 21. 10. 2004 - 16:10)

Ahoj, zdravím všechny,chtěla bych se zeptat konkrétně Moniky Z., jak je spokojená s výkonem dr. Linzera? A jestli může srovnát i s jinými doktory? díky za odpověď.Ivana

Jana (Čt, 21. 10. 2004 - 15:10)

Tak já také přidám svůj příspěvek : byla jsem na tum. lipce u dr. Šimka v Olomouci. Nejdřív na celém břichu , spodní, dolní + boky . Stálo mně to 20.000 Kč a za 14 dnů jsem u něj absolvovala celé nohy vnější+vnitřní stehna + kolena, také za 20. 000,- včetně kompresů. Teď je to týden po nohách, dnes jsem byla vytáhnout stehy a fakt můžu potvrdit slova Bandiny, že jeho výkon + péče dodnes je skvělá, fakt můžu všem vřele doporučit ! Ceny jsou u něj individuální, záleží na tom jak která vypadá, ale jemu opravdu záleží na tom, aby jste vypadali dobře, takže nevezme jen nějakou oblast, ale myslí na celkový dojem......je to estét. Kdyby jste něco potřebovaly, odpovím Vám. Jinak Šimkovy webové stránky už tady padly nebo jej najdete ve vyhledávači. Jo, ale je jeden z těch, kteří chtějí , aby se kompres nosil 6 týdnů. A spokojené budete ! Pustí se do každého těla.

z:-) (Čt, 21. 10. 2004 - 15:10)

tak jo...:-)))...mam radost, ze se to bricho povedlo, docela to byl ode mne hazard...ale zase jsem si rikala, je dobry zkusit neco jineho....jsem jak reklama na lipky, tri ruzne veci a tri ruzni doktori:-)))

zuza (Čt, 21. 10. 2004 - 15:10)

Asi bude dobry nechavat pod jmenem i email, uz je to pak mene anonymni...ale ja myslim, ze je to vsem jasny:-)

Martina (Čt, 21. 10. 2004 - 15:10)

Jo a jeste me napadla jedna vec..kdo asi tak se muze vydavat za Svetlusku a dalsi.....jedine nekdo kdo nerekne svuj nazor pod svojim jmenem, to je taky pekne podlí.A ted uz vazne, konec dohadovani a piseme o liposkach :o))

Martina (Čt, 21. 10. 2004 - 15:10)

Moniko....a vis co ja si myslim, ze to vubec neni nase vec, ja na tento chat prispivam protoze tady jsou fajn holky, nemeli bychom se jim ichat do jejich veci, a ze si to vyridili pres chat, je jen jejich vec, vic se k tomu nebudu vyjadrovat. Ja bych zase na druhou stranu par veci neverila Sametce. zuza neni zadna velitelka, uz me to stve, mame si tady povidat a ne nekoho hodnotit ci pomlouvat. tentokrat je to naposledy co se k tomu vyjadruji, a jen tak mimochodem detinske gesto ve stylu: tak uz me tady nikdo neuvidi, mi pripada vazne pod uroven.Jinak k liposukci dekuji Z za informace i o jinych lekarich a klinikach, clovek se vic dozvi a treba i usetri :-)a nejen ji patri dik,i dalsim...bandine atd.Valorko zitra ti napisu hned rano :-) tak si udelej hodne casu na cteni :-)

zuza (Čt, 21. 10. 2004 - 15:10)

:-) jezis neni lepsi tu resit problemy s liposukcema nez neci komplexy?:-))) ja chci cist zkusenosti o liposukcich a kdyz budu chtit nejake jine...pujdu na jiny chat. Sem muze prispivat kazdy...i Sametka, je to vec dobrovolnosti, jsme v demokraticke zemi:-)

z:-) (Čt, 21. 10. 2004 - 15:10)

Lidicky zlaty, ja se ted osprchovala a prohledla si bricho po te vcerejsi lipce...vypada to moc pekne, jeste tam je trochu te tekutiny...chova se to legracne, jako vak na vodu, ale je to rovne a pekne. Voda se drzi az uplne dole u rozkroku, nad tim je uz rovne brisko. Mam ta dva mini stychy, abych to mela hezci, takze nebudu mit ani ty jizvicky...byt je to hodne dole, takze by to nevadilo.Zatim mam jen dobre pocity, takze muzu doporucit...sice pro nekoho je trochu z ruky, ale je to hned na okraji Brna u vystaviste...a po dalnici je to kousek...kolikrat se z jednoho konce mesta na druhy nedostanete rychleji a ta cena je vynikajici za tu praci.Jinak me take zajimala dr. Prochazkova z Jihlavy...byla horka favoritka na moje bricho, ale neozvala se mi na email....tak o ni nic nevim . Pokud tam nekdo budete volat, dejte sem vedet co jste zjistily....praxe, ceny a tak. Urcite to zajima celou radu lidi.

Monika Z. (Čt, 21. 10. 2004 - 14:10)

Ahoj,Omlouvám se všem, kteří budou muset přečíst můj dlouhý příspěvek, ale na toto opravdu musím zareagovat. Delší dobu jsem to teď nečetla a nestíhám se divit, co se to tady děje! Na internetu se pohybuji již několik let a konkrétně tento chat čtu také docela dlouho, ovšem nikdy jsem neměla touhu přispívat, mám radši užší kontakt (e-mail, osobní setkání). Možná bude můj vstup poněkud neaktuální, ale nedá mi to i přesto takto opožděně zareagovat. Nemám nic proti ani jedné ze 2 důležitých osob tohoto chatu : sametka vs. Zuza, musím ovšem konstatovat, že to tady opravdu značně pokleslo. Nevím, kolik je komu let, ale předpokládám, že tady patřím k těm

zuza (Čt, 21. 10. 2004 - 14:10)

Svetlusko, me to bylo jasny hned, radeji jsem ti napsala...myslim, ze i ostatnim...nic nepises a nejednou by ses tak angazovala? To da rozum ze ne...bud v pohode:-)...a zase napis neco :-))))

Světluška (Čt, 21. 10. 2004 - 14:10)

Holky je mi trapný, že to zase musím psát..Dnes jsem si četla pár posledních přízpěvků na lipobabinci a dozvěděla jsem se že jste se přesunuly jsem a ejhle co nevidím...ZASE NĚKDO PSAL příspěvky pod mým jménem, já prostě nevím komu to za to stojí a mě osobně to není vůbec příjemné. Takže upozorňuji, že toto je můj první přípěvek na Liposukci II. a žádný další už nebude...

monika (Čt, 21. 10. 2004 - 14:10)

ivo nevím jestli je drahej Linzer mi řekl za vnější stehna 24000 v Břeclavy tady v Praze je to 27000 za jakoukoli partii a Šimek mi řekl za obě strany stehen 25000 a ještě se tam o tebe lépe starají tady hned po zákroku vyhodí a i šimka jseš do druhého dne zdarma ubytováná i z doprovodem a druhý den tě překontroluje a dá ti nové prádlo které je v ceně nevím nepřijde mi to tak hrozné víš o někom kdo to dělá levněji budu jenom ráda když to nebude stát tolik

monika (Čt, 21. 10. 2004 - 14:10)

bandino taky se ti snažím posla emeil a vrátilo se mi to

Lenka (Čt, 21. 10. 2004 - 13:10)

Bandino snažila jsem se ti poslat zprávu na e-mail,ale vrátilo se mi to zpět.Nelze ti to odeslat.Škoda

Martina (Čt, 21. 10. 2004 - 12:10)

Prim. MUDr. Milada FrancůKlinika RivaHlinky 122, 602 00, Brnotel.: 543 211 818, fax: 543 211 818,mobil: 603 734 529, 724 081 446

Reklama

Přidat komentář