Reklama

Liposukce II.

Zuza (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Klaro, dekuji ti za tvou starostlivost, ale myslim, ze tva pradstava je jinde nez realita. A lyzovat chodim taky a velice rada - zrovna tento vikend budu v Bedrichove s celou partou:-) a taky chodim cvicit a taky se chodim bavit a vcera jsem byla na koncerte...a taky mam rodinu - 11letou dceru:-) a spoustu uplne normalnich starosti:-))))) - uz vypadam trochu normalneji?¨Ne tohle je jen druh zabavy - ze sem pise tak malo jinych me taky mrzi. Neziju lipkama a neziju pro lipky a asi by me to mohlo byt docela fuk-mozna bych se mohla nekde tise radovat z toho, jak si nektere taky nabehnou na spatneho doktora a jasat, nad svymi vylepsenymi tvary - prestiraje, ze mi to nadelila matka priroda. To jiste vsechno muzu. pro ostatni, ktere maji jeste se mnou nejaky problem (tedy pro tu jednu, ktera se tu prihlasila uz po celou radou ruznych Nicku:-)))), zalozte si na doktorce klub o cem chcete, treba Liposukce III - nebo nenavidime Zuzanu:-) fakt je mi to putna. Nakonec jak koukam, prispevky uz presahly tisicovku, je nejvyssi cas se presunout jinam - copak vam v tom nekdo brani?jestli nejste zvedave na moje rady, tak je nectete:-))))))) nic jineho vam muj choromyslny mozek poradit nedokaze - nebo zajdete na nejakou terapii:-) to by mozna taky pomohlo.Toleranci zdar!!!! Jsem demokrat, cenzura se mi prici:-)

katka (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

bbb a dalsi (nebo spis jeden s nekolika nicky), jestli jsem neci "komoska", jak pises, kdyz si dovolim s nim souhlasit, ano, potom jsem kamoska zuzy. Tady je to liposukci, zalozte si tema Nenavidim Zuzu a tam si pis do aleluja.Kazdej ma svuj mozek, tak se muze ale nemusi Zuzinyma radama ridit.Ja se na lipo chystam a hledam tu zkusenosti jinych a fakt me nebavi se tu prokousavat milionem nesmyslnych prispevku (ted nemam na mysli Zuzo, ten tvuj nekolikrat odeslanej :-))))nikdo neni dokonaly - ani technika :-))

Klara (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Taky musim casto na net,tady hledam ruzne informace,ale nerada se prokousavam takovymi prispevky.Mam radeji vecne a jasne rady.K tomu,ze se takhle bavis,nemam ani popel,spise tvoje mysleni ohledne lipek mi proste prijde uz trochu silne kafe.Proto jsem ti psala,vice nepohodlneho pohybu, prijde clovek taky na jiny myslenky,nez je vzhled.Mej se.

Klara (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Zuzo vim,ale dostala jsem z tebe pocit,ze nezijes nicim jinym. A to by byla skoda.Tenhle kolotoc nema konce ,taky jsem se do toho zamotala,nejednalo se sice o liposukci,ale o jine partie,a obcas proklinam,ze jsem se kdy upsala dablu.Plastika totiz neresi veci komplexne.Tak na to bacha.Apropo,moje znama kdysi davno byla na liposukci,v nohach dobry,ale casem se ji tuk zacal usazovat hojne na zadech.Zajimala by me zkusenost dam,ktere jsou uz dlouhou dobu po zakroku.To je take dulezite vedet.

Zuza (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Klaro, asi te prekvapim, tohle je jen jeden z rady mych konicku - kterym se venuji. Pokud je zabava projev choromyslnosti, pak jiste, jsem timto postizena. Stejne tak me berou motorky, diety, auta.... a hlavne pocitace, taky osobni vztahy - takovych chatu je na netu hodne, je hodne mist kde bys me nasla stejne zaujate diskutovat. Pokud to nekoho zajima, tak rada vysvetlim, kde na to beru cas - pracuji na volne noze a prevazne na PC - tedy trvale pripojeni mi dava tu volnost prochazet vse co me zajima a reagovat kdykoliv.Ty nemas zadne konicky? Cim by ses bavila ty, kdybys musela byt cely den pripojena na netu?

Zuza (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Klaro, ja se tu celou dobu snazila o diskuzi, vytahnout z kazdeho, kdo je ochotny sem psat nejake informace, ktere by rozsirily tech par mych zkusenosti, zajima to asi kazdeho a neni moji vinou, ze se s tim rada lidi nepochlubi, cert vi proc a kazdy ma moznost psat co chce - vcetne nesmyslnych hodnoceni me osoby :-) - nevim k cemu je to dobre, me osobne by nenapadlo rozebirat tu povahu nektere z vas, uprimne je mi to fuk, zajimaji me pouze zkusenosti "na vlastni kuzi", protoze rady typu jedna pani povidala jsou na houby.Protoze neni velka ochota se tu sverovat, vyzni to casto jako muj monolog - kdyby reagoval nekdo jiny, bude tu vice ruznych prispevku, ale jak sama uznas, to neni a nemuze byt moje vina - leda by me taky drapla schiza a zacala bych se tu prihlasovat pod jinymi jmeny a predstirala diskuzi:-).Prijde me pikantni po takovych slataninach Milen a Veverek, atd. (stejne je to jedna osoba) me osocovat z dusevni choroby nebo nejakych podivnych potizi:-) - ja si sled udalosti nevybiram, to pise osud sam a je-li to silene, tak je to silene stejne jako zivot sam. Tak to bezi a lezi:-)))))).Proste jde jen o popis:-) zkusenosti.Takze cim vice se tu bude psat o tom kde kdo byl, jak to probihalo, jaka je spokojenost ted a jaka na konci - tim lepe pro vsechny. Ale to asi neumim zaridit:-).

Klara (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Omlouvam ze za chyby,pisi ve spechu.

Klara (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Nic ve zlem damy,ale jestli se vasi formou preziti v tomto zivote stala liposukce,tak vas uprimne lituji.Zuzo,ty uz choromyslna jsi,protoze ta tvoje angazovanost cely tohle tema zabalila liposikcnim tukem...Je videt,ze nemas holka jiny zajmy,nez klabosit o lipkach,jaka je to parada,bezbolestna cesta vypadat dobre.Zeny piste svoje zazitky,ale myslim,ze psat 1000 prispevku od jedne osoby,ke stejnemu tematu,to prestane bavit za chvili kazdou.Zuzo,a tobe doporucuju zacit treba lyzovat,nez neustale myslet na svoje nedostatky na tele a resit to operaci. Normalni to neni,a pro pana doktora musis byt vyborny zakaznice.Neverila bys,co si obcas doktori o typech jako jsi Ty,mysli.Radeji ani nevedet.Mejte se hezky,a nezblbnete z toho.

Klara (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Nic ve zlem damy,ale jestli se vasi formou preziti v tomto zivote stala liposukce,tak vas uprimne lituji.Zuzo,ty uz choromyslna jsi,protoze ta tvoje angazovanost cely tohle tema zabalila liposikcnim tukem...Je videt,ze nemas holka jiny zajmy,nez klabosit o lipkach,jaka je to parada,bezbolestna cesta vypadat dobre.Zeny piste svoje zazitky,ale myslim,ze psat 1000 prispevku od jedne osoby,ke stejnemu tematu,to prestane bavit za chvili kazdou.Zuzo,a tobe doporucuju zacit treba lyzovat,nez neustale myslet na svoje nedostatky na tele a resit to operaci. Normalni to neni,a pro pana doktora musis byt vyborny zakaznice.Neverila bys,co si obcas doktori o typech jako jsi Ty,mysli.Radeji ani nevedet.Mejte se hezky,a nezblbnete z toho.

Jana (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Choromyslná je tady jedině Zuzana. a te je hodně slabý slovo. Ale je otrlá, bude sem pořád strkat nos.

jitka (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

tak sem nelez a nech diskutovat normalni lidi, vystartujes proti kazdymu nazoru.POCHOP, ZE O TVOJE RADY UZ NIKDO NESTOJI.

Zuza (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Hezkyyy, a ted se z toho zblaznil i pocitac - jak hezky nam to k sobe zapada:-)))))))No to je fakt umeni prihlasovat se pokazde pod jinym Nickem a vzajmne sama sebe podporovat:-))))), boze muj, kam na ty forky chodite.A me je uz to tak jedno kam kdo chcete jit, je to vase telo damo/y (nebo soubor vsech Nicku), proc ja bych se mela snazit ? Ja jsem redy a kazdy je si sveho stesti strujcem. Proc to nekoho tak irituje nevim, ale je mi to fuk:-)

Zuza (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Co je to tu proboha za choromyslny spolek? Tak me to pripomina dalsi atak nasi schizofrenni kamaradky. A ja doufala, ze uz ji to preslo:-)))))) - marne:-)))))))

Zuza (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Co je to tu proboha za choromyslny spolek? Tak me to pripomina dalsi atak nasi schizofrenni kamaradky. A ja doufala, ze uz ji to preslo:-)))))) - marne:-)))))))

Zuza (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Co je to tu proboha za choromyslny spolek? Tak me to pripomina dalsi atak nasi schizofrenni kamaradky. A ja doufala, ze uz ji to preslo:-)))))) - marne:-)))))))

Zuza (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Co je to tu proboha za choromyslny spolek? Tak me to pripomina dalsi atak nasi schizofrenni kamaradky. A ja doufala, ze uz ji to preslo:-)))))) - marne:-)))))))

Zuza (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Co je to tu proboha za choromyslny spolek? Tak me to pripomina dalsi atak nasi schizofrenni kamaradky. A ja doufala, ze uz ji to preslo:-)))))) - marne:-)))))))

Zuza (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Co je to tu proboha za choromyslny spolek? Tak me to pripomina dalsi atak nasi schizofrenni kamaradky. A ja doufala, ze uz ji to preslo:-)))))) - marne:-)))))))

Zuza (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Co je to tu proboha za choromyslny spolek? Tak me to pripomina dalsi atak nasi schizofrenni kamaradky. A ja doufala, ze uz ji to preslo:-)))))) - marne:-)))))))

Zuza (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Co je to tu proboha za choromyslny spolek? Tak me to pripomina dalsi atak nasi schizofrenni kamaradky. A ja doufala, ze uz ji to preslo:-)))))) - marne:-)))))))

Reklama

Přidat komentář