Reklama

3.odboj-máte v rodině postižené totalitním systémem?

nona (Čt, 2. 11. 2023 - 16:11)

pusinka Johnny, mňam...

Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 16:11)

Média mají za úkol udělat z českých mužů prasata. 

Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 15:11)

Nebo takhle: Takhle jednoho letního večera sdfg vřsr-MUDr. Ivan David, kokot trošku znaven ruským pivem sedí na lavičce v Ulan-Ude a na sobě má tričko s nápisem "Вели́кая Октя́брьская социалисти́ческая револю́ция" a náhle je během dvaceti minut velmi bolestivě oprcán pěti Burjaty, v důsledku čehož má významně natrhlý anál. Sdfg vřsr-MUDr. Ivan David je v šoku, tohle vůbec v jeho oblíbeném Rusku nečekal. Burjati se smějí a říkají sdfgovi: "To tvoje tričko nás nabudilo. A máš štestí, že ten nápis je v azbuce, kdyby byl v angličtině, tak ti uříznem koule, ty zmrde."

Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 16:11)

No fuj, to je hnus, co tady píšete, vrháte stín podezření, který se sice nedá potvrdit, ale trvá s pamětí velkoryse krátkodobou adresáta. 

nona (Čt, 2. 11. 2023 - 16:11)

jsi lepší :))

Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 16:11)

Ale jestli máš ráda Schwarzenberga, tak už se s tebou nebudu nikdy bavit:) Ne, ten slizoun mi nikdy neseděl: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/reakce-na-rozsudek-nad-ferim-schaezenberg-exposlance-lituje.A231102_101913_domaci_kop

Na slizouny má čich a nesnáším je.

 

nona (Čt, 2. 11. 2023 - 16:11)

Ne, nemám ho ráda nějak extra. Ale víš co ti řeknu, tu lítost k tomu klukovi cítím i já. Ty asi víš, že je to blízko Stockholmskému syndromu. Oběť lituje viníka a omlouvá ho, hledá argumenty.... Ono je to těžký, když tady čteš ty zlé dehonestující komenty, on v tom vlastně žije stejně jako celá společnost a to co těm holkám dělal mu připadalo normální. Stejně jako Cimickému. ''Nedělej fory, neměla jsi provokovat, buď ráda, že o tebe někdo stojí''...jojo, to je ta naše macho- patriarchální společnost. A stejně tak, se my ženy nějak podvědomě stále cítíme jako viníci.

Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 16:11)

Ještě se u soudu ten ksindl směje - to je takový typ osobnosti, které mi opravdu není líto. Blízko Stockholmskému syndromu? To je pro mne velmi těžko pochopitelné, resp. je to mé povaze naprosto cizí. Stockholmský syndrom hodit do virtuálního koše, jestli je to dosažitelné.

nona (Čt, 2. 11. 2023 - 17:11)

podvědomí do koše nehodíš.

Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 17:11)

Ale tak nějaké způsoby jsou, jak to aspoň hodně omezit, rozumově si to analyzovat a tak. Já si o sobě myslím, že mám dost velkou míru empatie, ale zrovna toto se mi velmi těžko chápe - je to protipól mé povahy - já bych se snažil pomstít se, to by mi pořád hlodalo v hlavě.

Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 15:11)

Válečné zvýšení cen hnojiv však podle ruského vydání Forbes zdvojnásobilo Melničenkovo ​​jmění na více než 25 miliard dolarů . A pro moskevskou elitu jsou SAE místem, kde je strávit. Bohatí Rusové, jako je Melničenko, sankcionovaní na západě, se ocitli jako doma uprostřed dubajské estetiky bling-and-yachts. 

Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 16:11)

[Zelenskyy] si dal za volební cíl vyhnout se válce, ale vyprovokoval k tomu svého silného, ​​agresivního souseda svou extrémní neprofesionalitou.

Ale pak si vzpomenu na poslední Melničenkovy úvahy o sankcích. „Jejich jediným cílem je ovlivňovat lidi a vytvářet chaos. Protože když z někoho uděláte vyvrhele, vytvoříte v systému chaos,“ říká..

. „Novináři a další propagandisté ​​jsou vinni tím, že vytvářejí příběhy, které lidi rozdělují, místo aby je spojovaly. Každý, kdo pro to hledá důvody, zatímco lidé umírají. Musíme najít řešení. A nemůžete je najít v krátkodobém horizontu,“ říká.

Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 16:11)

Jak se mohl Zelenskij vyhýbat válce, když od r. 2014 na UA zuřila nelítostná válka občanská?

nona (Čt, 2. 11. 2023 - 15:11)

''Pokud žena fakt nechce, tak k ničemu nedojde¨

Tak jo. tak vezměme ještě jinak. Představte si, že dnes večer místo sezení u compu se rozhodnete jít někam zapařit, zakalit, pokecat a pít, jak je libo. A půjdete do baru. Hezky se obléknete, sprcha, pěkné džíny, triko, kožená bunda, parfem a vyrazíte. Bude to ajn večer, budete sedět na baru, koukat po holkách a budou tam s vámi sedět nějací sympatičtí týpci. Pak se budete muset jít vyčůrat. Na toaletu za vámi po chvíli přijde jeden z těch kluků, shodou okolností dvoumetrový černoch, který evidentně své svaly nabyl buď při práci v džungli nebo v pražském fitku. No a zavře dveře od záchodu a tak trochu si s vámi pohraje. Znásilní vás a protože nebudete první jeho láska, tak to udělá tak, abys vás nijak nezranil, tedy viditelně, OK trochu vás potrhá, ale o co jde. BTW řvát můžete jak chcete, dobře víte, že po půlnoci v takovém baru vás nikdo neuslyší a když ano, tak bude předpoklad, že si tam užíváte oba. Tak co, sdfg, půjdete na policii?  Budete ten příběh vyprávět? Půjdete následně na lékařskou prohlídku, kde vám zkontrolují anální otvor?  No, Ok, pokud prokážete zranění, fajn,  pokud ne tak jako trochu úsměv, kdoví jak to bylo, že?  Ale fakt, prosím vás, proč jste provokoval? Co to triko a kožená bundička? A proč jste neodhadl, co se asi tak může stát? Jo takhle, vy jste s tím černouškem strávil celý večer? OMG! Že je to jiný příběh, homo predátor? Ale vůbec ne, ta situace je úplně stejná, jen jiný gendr.

  •  
Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 16:11)

Jsou jedinci, kteří jsou nastavení tak, že si mohou dovolit a vzít, co se jim zachce. Může to být výchovou, společenským postavením, bohatstvím, absencí empatie a základní morálky atd. K takovým pravděpodobně patřil i Feri. Dítě štěstěny, které se považovalo za neodolatelného, politicky a imunitně zaštítěného. Přesvědčeného, že si může vzít vše co se mu zlíbí. Papalášství se promítá i do sexuální oblasti. Oběti nejsou jen fyzicky, ale i psychicky postižené, protože stojí i před otázkou vlastní existence. Pochopitelně černí svalovci to mají jinak, protože pocházejí z prostředí kde platí jiné mravní zákony. Ten příklad nony není zrovna typický, ale brzy může být.

 

 

Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 15:11)

Asi na to půjdu jako ten co se vydává za ženu lesbu, aby měl krásnou dívku  která mu toleruje, že dole je chlap, to nemůžou ty feministky zakázat, zničili by tím vlastní indoktriační inkvizice genderově nevyváženou agendou. 

Ovšem vaše teorie s jumbo černochem mně zas tedy lehce vylekává, ale i Rittig anální čuči musel zažít a je to trest těm co dělají policejní kolenoskopická vyšetření jako podnikoví gyneko-urologové. 

Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 15:11)

Dámy, máte zvláštní potřebu se ztotožňovat s 1% z vás na které skáčou samci jak smyslů zbavení. Místo, aby jste toto chtěly po chlapech celoplošně s douškou, že třeba netolerovat znásilnění ale zachovat impulsivní sexuální svádění a pokusí o ně mužem(které lze odmítnout, odthánout se nebo naopak odstoupit). 

 

Nejste 99% dostatečně sexy aby se vám to stalo. Když se takto chováte jako elitní z vás tak využijte sexshopy. Je mi vás líto.. 

Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 15:11)

Jediná spravedlivá nezspochybovala o upřímnosti stěžovatel el na Feriho.. Opě top kauze směr USA sexualita, Kalousku ty hovado!!! Co si ještě zištně neuchopil..!? A nepodělal běžným lidem.. 

Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 15:11)

Ony ty feministky chtěj chlapy co neexistují a ty ostatní zlikvidovat... obsadili všechna vedoucí místa, ale ČR se ocitá v krizi vládami arivistů, poplatných všem agendám pro nás vymyšlených.. 

 

Práce a sex, zo každý režim muset opatřit, tady jde na ruku ženám. Typ naposilovsný Fuka šikanující Marka Ebena za vtipné lehce loketní hlášky asi vzorem moderní ženy Lídlu a Penny marketu s nohama jak slon a kancelářské úřednice závislé na projímadlech a vínu a cvičící na jumpingových lánech před zrcadlem v rýže ženských kolektivech anonymních žen single s pár slídili co se přizpůsobí trendům. 

Jde o sex a o oktrojování mužské iniciovaní sexu feministkami lesbický i advokátkami. 

TOP zradila svého člena pro jeho sex apeal u žen. 

Pokud žena fakt nechce, tak k ničemu nedojde,  na prasáka si může stěžovat u zaměstnavatele. 

Tady jen potíž, že poslanec není zaměstnáván ale právě proto netřeba měnit právo, to je známá věc, ostuda jde po straně vo ho dsla na  kandidátku, bude TOPKA. 

 

ženy haraší na muže neustále a daleko nepříjemněhi, jde pofeministické agendy, lesbické politické usa lobby. 

Anonym (Čt, 2. 11. 2023 - 15:11)

Tak, žena má mít 3P.

Reklama

Přidat komentář