Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP10

Jitka (So, 2. 1. 2010 - 19:01)

Alčo tak to jsem zvědavá co se dozvíš.
Já písla tedy mejla a uvidíme jestli mi písnou. Vím, že jsou tohle veřejný stránky a musí se počítat s tím, že sem bude někdo něco takovýho psát, ale už mi to přijde ubohý a bude jedině dobře, jestli s tim někdo něco udělá. Ikdyž nevim nevim.... Jinak pak už jedině fakt na něj nereagovat a ono ho to nebo ji možná přejde.-)

Alča (So, 2. 1. 2010 - 19:01)

Pajko už přišlo.Ale měla jsi špatný email.Už je to dobré.Zmijovky to bude teď moda.Ahoj.

Alča (So, 2. 1. 2010 - 19:01)

Pajko mě nic nepřišlo,jen říkání.Poslala jsem ti to zpět,aby jsi viděla co přišlo.

Jitka (So, 2. 1. 2010 - 19:01)

Pajko díky, jdu jim písnout a uvidíme.-).

Pajka (So, 2. 1. 2010 - 18:01)

úplně dole "právní doložka" [email protected]

Pajka (So, 2. 1. 2010 - 18:01)

Alčo, Ty sem sypeš jednu veselou historku za druhou... :) Zmijovku jsem Ti poslal na zivahu uz na Silvestra před půlnocí jako PF spolu s jinými fotkami... a tak teď ještě jednou s bonusem jako vzpomínkou na jednání na katastrálním úřadu :)

Alča (So, 2. 1. 2010 - 18:01)

Jitko syn má kamaráda u telekomunikací a tak se ho za chvilku zeptám aťmu zavolá.Ten to snad zjistí má určitě další kontakty.Neboj to zjistíme.

Jitka (So, 2. 1. 2010 - 18:01)

Alčo:-))).
No ale jak to zjistit? Nenašla jsem vůbec žádnej kontakt na někoho, kdo tady spravuje tyhlety stránky

Alča (So, 2. 1. 2010 - 18:01)

Jitko já myslím,že se to dá zjistit,kdo to sem píše takový chytrolínoviny.
Jitko já se smála jak potrefená,když přišel domů a ukázal mě ty kalhoty,já se nemohla zastavit.
Však o znáš,jsme natom asi stejně.

Jitka (So, 2. 1. 2010 - 17:01)

Tak mě tak napadlo, zda se dají zjistit IP adresy dotýčných co sem píšou?

Jitka (So, 2. 1. 2010 - 17:01)

Alčo, to se nedivim, že jsi...Chtěla jsem napsat sem koukáš ne jsem koukáš. To aby si někdo o mě nemyslel, že jsem snad idiot:-))))).

Jitka (So, 2. 1. 2010 - 17:01)

Alčo, to se nedivim, že jsi nervozní,tak snad tě to přejde,a ikdyž vím, že nemáš ráda doktory, pokud by to nepřešlo tak si radši zajdi. Mě taky napadlo jestli to píchání nemám spojený se zažíváním, fakt nevim. A opět jsi mě pobavila s historkou od vás:-))), koukám že jsou všichni chlapi fakt stejný, oni se smát můžou my jim ne, mám doma to samý.-)). A to se pak směju ještě víc, když vidim ten jeho ksicht a je naštvanej že se mu směju:-)).
ááá koukám že zas psal nějakej debílek co? já bych řekla, že na tom budeš stejně jako my, když jsem tak rád(a)koukáš a píšeš, tak vítej mezi náma a napiš nám co tě trápí hahaha

Alča (So, 2. 1. 2010 - 15:01)

Pajko,já nedostala fotku se zmijovkou!!!!Také bych ráda koukla.

Alča (So, 2. 1. 2010 - 15:01)

Jitko zdravím.Píšeš o píchání u srdce.Já ti mám něco podobného,lae je to na levé straně úplně v boku jak končí žebra.Manžel mě říká,že je to tlusté střevo,ať si s tím nezahrávám,začalo mě to tak před týdnem.Já mám pocit jao když mám zlomené žebro,myslím si že jsem asi blbě ležela.Snad to přejde,jsem z toho trochu nervozní.Tak zatím pá.

Alča (So, 2. 1. 2010 - 13:01)

Tak to vám musím napsat.
Dneska šel manžel na schůzi rybářů a když se vracel domů,tak jsem se dívala a on zůstal sedět v autě.Kývala jsem na něho a on jen blbě čuměl.Potom mě volal na mobil ať mu donesu bundu a já říkám proč, tak vylez a pojď domů.Nato on já nemůžu,já jsem se ohnul pro klíče a praskly mě kalhoty a leze mě prdel i se splipama.Tak jsem se začala tak strašně smát,že jsem se nemohla zastavit a on pořád seděl v tom autě a čekal.Když jsem přišla s bundou,tak poznamenal něco jako o blbovi,že se směju on totiž nemá rád,když se JEMU někdo směje.Mě můžou,ale pánovi né.

Jitka (So, 2. 1. 2010 - 13:01)

Endiku není zač.-)
Neli, ano, mám doma lazaret:-(. Tak vařím čajíčky a uvařila jsem česnečku, aby vypálili červa.-). Docela jsem se divila, že manža zůstal doma, on je hroznej a vydrží se válet maximálně den a i to je ještě hodně. Jenže já mu vždycky nádávám, že nic pořádně nevyleží ikdyž může a proto se mu to furt vrací. Tak že by šel do sebe? pochybuju:-))) možná dneska. A co vy doma? Stále bobřík mlčení:-))?
Tak a teď se optám, asi čtyři dny teď pozoruju že když luxuju, nebo třeba teď když jsem vytírala, tak mě začne píchat vlevo na srdci a pak mi to jde i do zad a celkově jako cejtim žebra a blbě se mi dejchalo. Tak co bude zablokovaný. Taky někdy když se nadechnu, tak úplně cejtim jak mi křupe jakoby v hrudníku, prostě v páteři, jen nevim jestli to je vepředu nebo zezadu, tak nějak uvnitř:-)). Za případné odpovědi předem dííííky. Jitka

endik (So, 2. 1. 2010 - 11:01)

Krásné ráno všem. U nás...Děkuji za uvítání, snad bude líp:-)

Nela (So, 2. 1. 2010 - 11:01)

Ahoj všem)))) V Praze je...Pozdravení všem do zasněženého dne.
Zuzko no jsem odborník na baterky:-)) Základy sice mám,ale sortiment je už docelajiný.My začínali jako první v našem městě a ze začátku o šlo dobře,ale zboží se začalo prodávat i v potravinách a lidí ubývalo.Škoda,dost mne to bavilo,ale raději jsme za včasu zavřeli,nebo tržby byly minimální.Když si vzpomenu,jak jsem doporučovala,co je dobré a jak se co vaří a smaží /tofu,seitan/ a sama to jedla minimálně,nebo rodina prskala,že nechcou zrní,musím se smát :-)
Endik a MIssočka s malými dětni prožívat paniku,to musí být strašně vysilující,to si ani nedovedu představit.
Miss za chvilku ti písnu jo ?
Dituško zdáááár !!!
Jituš tak máš doma lazaret chudero ??

endik (So, 2. 1. 2010 - 11:01)

Dituš, děkuji za uvítaní. Povzbudilo mě, že to tak dobře zvládáš a k těm lékům se trochu upínám, že když už to nepůjde bez nich, tak bude lépe s nimi. Jinak myslím, že Tvůj poslední rok by byl moc i na zdravého. Tak, ať to zvládáš jako doteď a ještě líp:-)

Dituša (So, 2. 1. 2010 - 11:01)

Zdravím nově příchozí-Endik atd.,co jsme zahlídla,píšu sem dlouhé roky,to jen jako info:-),ale poslední dobou se necítím na rady stran PP sem,jen ti napíšu,že jsem si zažila mooc let se stavy,které mě sěsily,ale nakonec jsme se odhodlala díky manželovi pred 6ti lety-po porodu první dcery-jít k dr-ta mě poslala k spych a dodnes k ní docházím-AD jsem brala od začátku a velmi mi pomohla!Pak jsem na čas přestala,po narpození druhé dcery mi začlo bývat zas v náznacích časteji divně,tak jsemradši začla zas s týmiž AD,ale jen v nízké dávce-beru stále jako podporu,prošla jsem ted mizerným rokem-rozvod a vše s tím spojené,2 krát stěhování,dcera do 1.třídy a nemoci blízkých,nový vztah.Psych.říká,že ted tedy vysazovat určitě ne.Mám s ní dobrý vztah,zná mě za těch skoro 7 let už:-).
Tak hodně štěstí anedej se-i ostatní!

Reklama

Přidat komentář