Reklama

Panická porucha 5

Miss (Út, 31. 1. 2006 - 21:01)

GABIKA nevsimla som si prispevok nedostala si tu pracu?:((((((((((((

Miss (Út, 31. 1. 2006 - 21:01)

jéje konecne máme päťku:))Dandy saty este nemam, ale som si postahovala nejake pre inspiraciu z netu a som nadsena musim nejake take zohnat, uces podla mojich predstav som tiež nasla na nete, vo stvrtok idem do salonu a ak nenajdem take ake chcem dam si usit, ach babeny som taka vzrusena a tak sa bojim aby vsetko dobre dopadlo!Jirka, ty si tu asi najmladsi ucasnik, že jo?:)je zvlastne že pri nedostatku serotoninu je pamät v haji, ja som si jeden cas myslela že mam Alzheimera, nevedela som si spomenut ani ci ma priatelova mama sestru, proste totalne prazdna hlava a s AD sa vsetko vratilo do normalu teraz ked ich nemam zas sprostiem:))

Dandy (Út, 31. 1. 2006 - 21:01)

Gabika, nesmutni, třeba se najde další příležitost k práci.Nezdá se vám, že je zase nějaké deptací období?Škoda, že jsme tak rozházení po všech koutech "světa". Tak jsme se mohli sejít a depkovat společně.Jsem přesvědčená, že spolu bychom tu mrchu odehnali...

Dandy (Út, 31. 1. 2006 - 21:01)

Misska, ty už máš šaty? Doufám, že pošleš ukázat fotky?Halóóó Vám se nějak z té čtverky nechce.PP5 je naprosto ideální...PPP:-))Další bude až PPPP (panická porucha 55)...ale to je co nevidět:-)))

eva.rokytova (Út, 31. 1. 2006 - 21:01)

Hurá, sem tady taky!!! :-))) Pajko, díky! :-)))

Eva Krk (Út, 31. 1. 2006 - 21:01)

Hurá, jsem tady.Niko, už jsem četla, dík.Jsme dobrý, co,holky jedny ukecaný.A kluci taky.

Dandy (Út, 31. 1. 2006 - 19:01)

Tak jsem tu taky:-))Všechny vás zdravím.Misska, ty budeš krááásná nevěsta!!!Gabika, děkuji za maily...jenom si nejsem jistá, jestli mě to spíš uklidnilo nebo přidalo obavy:-( Napíšu hned jak budu moct, ale teď zase nestíhám...jedna kolegyně má dovolenou a já ji zastupuji, a je toho tolik, že jsem byla i dýl v práci. A pak taky se poslední dobou necítím psychicky moc v poho...po dlouhé době jsem musela vzít zase i 1/2 Lexe...nevím co se děje. No od včerejška na mě ještě leze nějaké nachlazení, takže mě bolí v krku, hlava a jsem jak praštěná palící:-(((Juditko, muž mi teď říká, že mám lékařsky potvrzení, že jsem vyčůraná:-))) Ale vidím, že je nás víc:-))) Taky ti děkuji za mailik...oodpovídala jsem Ti pár slovy včera z prácem ale blbnou nám tam teď maily...v pátek nám naistalovali nějaký nový antivirák...je opravdu bezpečný, protože nám nechodí vůbec nic:-)))Ani objednávky atd.:-)) Něco dojde, něco jde...no asi to bude ještě sranda.Takže nevím, jestli ti to došlo. Ditušo, s těma dětma to znám, oni sice byly vždycky spíš takoví hodní a klidní...ale jako mimina. Zvlášť malý byl totální nespavec (3 roky:-((((hrůza. Nespal ve dne, nespal v noci...byla jsem na zhroucení...ale jak u nás byla beseda...spal jak andílek a každý mi říkal, co že si vlastně stěžuju:-(((EviKu...teda brrr, tvůj zážitek v čekárně....To by mě asi kleplo:-)))Rokytko, pěkná básnička. Kde ty na to holka chodíš. Musíš mít doma hotovej poklad.Nebo to je vlastní?Tak už jsem zase zapomněla kdo tu všechno psal, ale zdravím všechny.

gabika (Út, 31. 1. 2006 - 19:01)

Ahoooooooooooooooooooooooooooojky.

Nika (Út, 31. 1. 2006 - 19:01)

Evi Krakonoško na PP4 sem ti napsala zkušenosti z Coaxilem

Jirka (Út, 31. 1. 2006 - 19:01)

Už jsem tu taky :-)

lucík (Út, 31. 1. 2006 - 19:01)

ahoj...

Pajka (Út, 31. 1. 2006 - 18:01)

Vítejte...

Návštěvník (Čt, 1. 1. 1970 - 01:01)

DEINO, vzhledem k tomu, že kontakt na tu paní z LUhačovic jsem dostala teprve včera, tak zatím číslo dávat nebudu, protože nemáme vyzkoušený, jakým stylem pracuje a jest-li to k něčemu bude. Jak budu vědět víc, určitě tady kontakt přihodím. Jsme z Moravy, takže zkusím nejprve ty Luhačovice a pak asi toho MUDr. Praška a neboj, v tvým případě asi svěrací kazajka nebude na pořadu dne. Nicméně napiš pak svou zkušenost, jak to v tom centru probíhá. ";"jiřina

Reklama

Přidat komentář