Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP9

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 15:01)

No dnes jsem hrdina,ale dá se to.Krček s jazykem umrtví sprejem,a pak hodně polkneš.Oni ti všechno vysvětlí a byli moc hodní asi jak viděli ty moje vyvalené oči.Zvládneš to:-))Držím palce!!

evakrk (Út, 13. 1. 2009 - 15:01)

Než půjdu ven, chtěla jsem uklidnit Jiřinku. Na střevech jsem byla třikrát, není to příjemný, ale dá se. To pítí fortransu mě vůbec nevadí a když jsem byla potřetí, asi za hodku jsem pak odjela autem domů. Žaludek brnkačka. Jen to ale musí umět, my tady máme machra. To mě připomělo, že bych ty střeva měla zopáknout, máme v rodině tu sviňu ze všech stran. Tak se neboj, jsi holka statečná.Lucie, už zas nesou. Tak přijeď na smažený na špeku.

Pajka (Út, 13. 1. 2009 - 15:01)

Jen vás všechny zdravím, takže PP9 funguje. Evikrk, vždyť je to společné dílko! Ze dvou vybral nakonec asi webmaster, kterému jsem psala, aby tam dal jenom jednu, ale to jsem netušila, žes založila PP s agorou, myslela jsem, že jsme zadaly indentické názvy... Nečetla jsem všechno, ale noční test jsem tipla na Lucku, nikdo jiný to snad ani nemohl být i z titulu obsahu... a i proto, že sebe napsala pouze mezi Čechy...Tož krásné dny vám všem

jiřina (Út, 13. 1. 2009 - 15:01)

Aha, protože já jdu na sondu ve čtvrtek, zřejmě žaludek a střeva. Takže dá se to zvládnout, že?

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 15:01)

Jiři na jícnové přesně-echokardiografické.

jiřina (Út, 13. 1. 2009 - 15:01)

Neli, můžu se zeptat, na jaké sondě jsi byla?

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 15:01)

Hani schit-zu jsou takoví ti srolovaní psi??Jak vypadá leonbergr to vůbec nevím.Jorkšíci jsou gaučáci,co by jsi taky chtěla po takovém drobečkovi:-))Oli sondu mám za sebou tak jsem veselá!!

Hanka 1 (Út, 13. 1. 2009 - 14:01)

Nelo no u nás byl jeden čas těžký chov,2 leonbergři,2 schit-zu doma a pak ještě syn z utulku přinesl něco jako černého pudla.Ten byl užasný,jen nesměl být sám doma,to vše zničil,prostě se sám doma bál.Postupně odešli nejdříve leoni,pak schit-zu a tem z utulku byl pak u tety na venkově.O kočkách nemluvě,ale k těm nějak netíhnu,a ze psů mám ráda hodně velká plemena,ten joršík naší Naty ani není pes.Nebo tedy je,ale gaučák.Olgo ahoj,at ti to zítra dobře dopadne.Utulky jsou smutný ,nemám je ráda,spousta lidí si pořídí psa,pak ho vyhodí brrrrrrrrrrrr,ale co je to proti dětským domovům,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a kdyby to u nás lépe fungovalo nemuselo by jich být tolik

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 14:01)

Skorozeták nás taky odvezl před svátky do útulku v Kopřivnici,přivezl pytel krmení a já hned chtěla adoptovat takového krásného kříženečka černého labradora,ale pohled mého muže mě zazazil.Máme doma fenku křížence labradora celou smetanovou s béžovým pruhem na zádech.Miušku moji věrnou:-))Těch pejsků je mi strašně líto a dcera to dokonce odbrečela.Kdybychom měli domek na vesnici tak se asi neudržím a běhali by tam aspon tři psi:-))

olga (Út, 13. 1. 2009 - 14:01)

hurá, tady vylezlo sluníčko, sundala jsem rukavice. Aleši, to jsem ráda, že studený odchov nemám sama, jak je víc jak mínus dva, a víc dnů za sebou, trávím zimu v husí kůži.Jiřinko, holka zlatá, ty jsi ze železa, když si jen promítnu zpátky, co všechno už jsi ustála!!!Zuzko, jestli nezapomenu, nechám se zvěčnit a foto kolovat jako odstrašující příklad.Lucko, nezapomněla jsi v úbytcích za loňský rok na Martinu a Johanze?/musím se kouknout zpátky, teď si nejsem jistá/.Alčo, když se nic nechce, nemá se člověk nutit /to si odůvodňuju to, že dneska se mi taky nic moc nechce a měla bych/.Mončo, napiš, co tě trápí a samozřejmě tě mezi sebe rádi vezmeme.Nelo, zdravím, ty dobrou náladou jen sršíš.Zítra hlásím,že raníček nebude, jdu k psychiatrovi.všem ahoj

Alča (Út, 13. 1. 2009 - 13:01)

Měli jsme taky Adinku a měla skoro 15 let v 2.11.2008 nám umřela,tak jsme si vzali bulíka z útulku.Je jich tam moc a čekají kdo se jich ujme je to žalostný pohled i na těch pejscích je vidět,že tomu co odchází závidí.

Alča (Út, 13. 1. 2009 - 13:01)

Naš mazlík se jmenuje Adina a je celá bílá.

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 13:01)

Jiřinko sakryš jenom at ten nápor vydržíš!!Na jednoho člověka trochu moc,ale kinezioologie je dobrá a mám ji taky za sebou.Asi si tu paní zase pozvu:-))Člověk se uvolní a přijde na věci,které už dávno zapomněl.Vyčistí si hlavu,povolí napětí.Mončo ahoj holka:-))Hani venku fučí do papučí a štramplíky mi zachránily noženky od mrazu:-))Alčo jak se pejsek jmenuje?Přeji všem pěkný den!

Alča (Út, 13. 1. 2009 - 13:01)

Jedna nožka z postele druhávedle ní,koukám chvilku před sebeto se pěkně sní.Realita je však jinávšude venku je pak zima,nechcese mě proto ven,tak to teda prospím jen.Až já se dám do kupy budu volat zchalupy,táhni b l b k o někam pryč,nebona tě vezmu bič.Teď mě z venku donesl pes nějakej rozžužlanej balonek a nechce ho dát-fun.Mám doma bullteriera/holčičku/ a má 2 roky.Tak zdarec

Hanka 1 (Út, 13. 1. 2009 - 11:01)

tedy já píšu ,děs Duchmery a všechny-oprava

Hanka 1 (Út, 13. 1. 2009 - 11:01)

Ahoj všem,tak u nás momentálně-5C,leze slunce,ale nevím co z toho bude,jinak konstatuju ,že tedy nejsem už do zimy ,prostě stará baba,hlavně mi tady připadá ta zima jiná než na horách.A možná to je i díky astma,že funím ,a allergii..........a tak topím a topím v krbku,a maluju truhly,nějak se nakulila zase práce......................Mončo to víš ,že bereme.........asi máš také nějaké trable ,vid,jinak by ses neptalaJiřinko moc zdravím,Ducmery tebe také a samozřejmě uplně vševhny na 9 a pěkný den

Duchmery (Út, 13. 1. 2009 - 11:01)

Dobré ránko DEVÍTKO! A všem přeji abyste nezmrzli, já už se tři týdny pořád klepu zimou, tedy takový to třepotání, ale naštěstí to panika není! Jdu obstarat maminku a pak něco vyřídit do města a vůbec ale vůbec se mi nechce ven. Dnes jsme tu měli prý nejmíň z celé republiky. Krásný den přeje všem eM.

Monča (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

Máte tu moc pěknou diskusi,přibírate do party?:-))

jiřina (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

LUCKO, ještě jsem chtěla napsat k tomu seznamu, co jsi v noci vytvořila. Taky kolikrát přemýšlím třeba nad tím, jak se vede Míše a jejímu synkovi, vždycky v tom jejim psaní bylo tolik lásky vůči němu, jak jsme se radovali všichni z jeho úspěchů a jak byla Míša ráda, že mladý se lepšil a lepšil, snad jsou v pořádku.DANDY nás zásobuje receptíkama, vím, že na Vás myslí, jsem s ní celkem v kontaktu, byla jsem za ní i v práci, protože jsme kousek od sebe. Snad se všichni ostatní mají dobře!!

jiřina (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

Ahojky všem na 9 a ranním ptáčatům obzvlášť!Já se asi zase budu muset vypsat, včera to byl opravdu hroznej den. Většinou si tady popisujete svoje pocity, já můžu popisovat ty Šárinčiny pouze jako pozorovatel a jako maminka.Zatím se nelepší, je pořád taková apatická, unavená, točící se, bez nálady. Do školy nechodí, třeba jen leží a hledí do stropu.Tak jsem se jí ptala, jes-tli nemám zavolat té mé známé kinezioložce, že by to s ní probrala a ona nechtěla. Nicméně já jí pak šla volat, chtěla jsem probrat i mýho muže a souvislosti s tím spojené, což mi hodně pomohlo. Já řadu věci vím, vycítím, ale rozhovor s mojí známou mě vždycky uklidní a pomůže, protože mi dodává sílu, jak pokračovat a pomáhat, i když jsem v kineziologické oblasti laik, ale ono to fakt funguje. Jen jsem s ní domluvila, šla jsem za Šárkou, ta ležela, držela si uši, že jí šíleně píská a že nemůže vydržet s hlavou, to byla ta okolnost, že jsem bez jejího souhlasu ale pro její dobro mluvila s tou známou, za chvíli to polevovalo, naopak se začala strašně motat, oční panenky jí jenom kmitaly, říkala, že má hvězdičky před očima a kolotoč v hlavě, začala celá brnět, už jsem to chtěla vzdát, ale jen jsem jí řekla, že všechno zlé od ní tím odchází. Do toho přišel můj, že mu něco ruplo v pravém oku a rozbolela ho levá část hlavy a do toho přišla dcera, která včera dělala zápočet z anatomie, že to asi nedala, protože to bylo dost těžký a až po zkoušce jim řekli, že u některých otázek bylo možno dát i víc správných odpovědí.No během 5 minut se toho nakumulovalo tak, že jsem začala mít zimnici, povolily mi nohy a už jsem jen ležela a nedokázala jsem nic dělat. Asi za půl hoďky přišla Šárka, že je jí už líp, to bylo to, co jsem potřebovala slyšet, že jsem to z ní "vytáhla" a že se už netočí, začala se chichotat jako by se nic nedělo, mojemu se taky ulevilo a já to pak ze sebe setřásla a zaspala to.A v půl 6 ráno mě budila dcera, že už má výsledky testu, že tu anatomii dala, udělalo jich to jen 5 z 52, tak to jsem až brečela, štěstíčko stálo na její straně, je zatím jediná z jejich ročníku, která dala zatím všechny zápočty a už se v klidu může učit jen na ústní zkoušky. Při těch našich domácích problémech jsem ráda, že to tak vůbec zvládá, protože podmínky na učení nemá nejlepší.Dnes je Šárka opravdu pořád dobrá, má chuť k jídlu, snad se to k dobrému obrací. Jsem ráda, že kromě psychologa a psychiatra mám i tu mou známou, se kterou můžu vše probrat. I když jsem to kineziologií už nechtěla řešit, tak stejně mě to k tomu opět navádí a uvědomuju si, jak ta síla myšlenky je velká a jak dokáže pomoct!!Omlouvám se, že jsem toho zase tolik napsala, ale ty momentální pocity jsou opravdu velké a intenzivní, že jsem se o to musela podělit!EVI, ráno jsem se dívala na druhým programu na hory, a fakt je někde nádherně, svítí sluníčko, tady dole u nás je to počasí opravdu naprd a k tomu začíná fučet, to nesnáším ještě víc! Už aby bylo jaro.JITUŠ, něco máš s mou dcerou opravdu podobný, taky ráda pomáhá druhým, před svátkama zorganizovala ve škole sbírku pro dětský domov, nakupovala dárky, balila je, vyhrála si s tím, prostě obětavost je jí daná. Ona už se naučila díky PP být ale i tvrdá a nezaobírá se malichernostma, takže vůči problémům druhých se dokáže obnrnit. Ale díky tomu, co se stalo manželovi je vidět, že rodinné problémy ji prostě vždycky skolí. Ale to se stává i zdravým lidem, ne tak těm přecitlivělým. A jak jsi dopadla na tom koberečku?!?ZUZKO, tak Tebe si vůbec nedovedu představit, že by jsi měla učení na háku, svou svědomitostí to určitě doženeš. HANI, vy se v rodině opravdu nenudíte! Tady můžu jen konstatovat, že Tvůj vlastní syn ani neví, o co přichází, resp. možná ví, ale jeho žena ho intenzivně dusí, ještě že máš kolem sebe tolik jiných spřízněných dušiček!DITUŠ, taky jsem se pobavila nad tou tvou skleničkou, ale jednou za čas, proč ne! Nedej se!ALEŠI, tak ještě Ti chybí 2 stupně, protože v televizi říkali, že optimální teplota v domácnosti je 20°, a v koupelně 24°. Ty činžáky mají něco do sebe, máme už 6 let plasťáky a zateplenou fasádu, skoro netopíme a těch 20°máme v pohodě. Holt na starým baráku se musí furt topit, vidím to u segry.Tak právě přijela dcera z fakulty, musela jen na 8 si nechat zapsat zápočet, tak jí jdu před notebook, u druhýho počítače sedí Šárinka, snad se dneska ještě dostanu na stránky. Zatím se mějte a jdu vařit obídek. No a zítra už budu držet hladovku, protože ve čtvrtek jdu na šlauch, snad už konečně ty svý zdravotní problémy dotáhnu do konce.

Reklama

Přidat komentář