Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP9

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

Tož Dituš ty jsi mě odhalila.-))Vyrážím do města vyplenit účet a nakoupit žrádýlko.Zatím.

Dituša (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

Nelo pokušitelko,myslíš jeho na mém,co,!:-)))to by teda bylo,jenže mám doma jen dvě již vylíhnutá -kuřátka a jedno slépko...odskakuji od vysávání a jiýh veřejně prospěšných prácičekzdravím všechny holky i kluka

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

Dituš a taková vajíčka na špeku to by bylo:-))Lucko:-))

Luc (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

Jste všichni kujoooni,odhalili jste mě!!Přeju hezký den,jdu do terénu...Pankrác -6,1 st

Dituša (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

Evušo:-)tak to já jen ten špíček a chlebík bez toho důsledku...:-(

Luc (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

Jituleeeee promin,v pět hodin ráno,když jsem šla pustit topení jsem si vzpoměla,že tam ty nejsi ale už jsem neměla sílu,to jít dopsat a jak jsem se lekla :-))..tak omluva!!! :-)Dostaneš zvláštní řád:za vtip a skromnost jo?

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

Ahoj bando!Lucko test pro úterý je jasný v po 1hod.tady strašíš jenom ty:-))Met.stanice hlásí -8,tlak klesá,slunečno,jestli smradlavo to zjistím za chvíli,až vyrazím ven.Oli v takové zimě bych zmrzla!!Nepomohly by ani troje tepláky a čtyři svetry o palčácích nemluvě a ušanka by byla pevně zavázána pod krkem.

Aleš (Út, 13. 1. 2009 - 09:01)

Já si taky myslím, že ten Schindlerův seznam psala Lucka. Sice je mi divný, že zapomněla na Jitku, ale asi se jí už klížily oči vlivem pokročilého času. Na druhou stranu, ona jediná, z pravidelných dopisovatelek, by tam napsala mojí maličkost..

Aleš (Út, 13. 1. 2009 - 09:01)

Olgo, nic si z toho nedělej, já mám taky studenej odchov. Bydlím ve starým baráku a specielně můj pokoj je předělanej z půdní komory. Ale jaksi se to zapomnělo zateplit. Řeším to tak, že si přitápím halogenovým ohřívačem Eta. Zrovna teď mi krásně nahřívá nohy, ale v těchto mrazech se nad 18 °C nedostanu.Co už, aspoň nejsme moc rozmazlení, co říkáš:-)

evakrk (Út, 13. 1. 2009 - 09:01)

Ještě jsem chtěla napsat, že mě ty mrazy už serou. Tady je tak vlezlá zima, zatažíno. O kousek výš je slunce, ve Špindlu jak v pohádce, ale tady u nás mlha. Ale snad vymrznou klíšťata a tady u nás je i dost zmijí, takže doufám, že bude pokoj.

evakrk (Út, 13. 1. 2009 - 09:01)

Ahoj z hor.Tak a jedem na devítce. Jsem ráda, že tu je ta Pajčina, že není zmatek na dvou.Tak jsem včera docvičila a odpadla. Vždycky jdu do všeho jak beran a pak padám na hubu.Hele, hele Dito, žádný sádlíčko, pěkně k večeři jablko a zelí. Jak koza. Ale ono se mě udělalo pěkně blbě, tak asi proto. Jinak mám doma krásnej domácí špek. Kdybyste cítili tu vůni.... Dášenda by vrhla, ale já to miluju.Chleba, špíček, to je orgasmus.Oli , to je hrozný, taková kosa. My máme 25 a to mě je konečně teplo.Zuzko, držím palce se zkuškou a já musím makat.Jo a taky si myslím, že to psala Lucie. Kdo tady jinej v noci straší?

Alča (Út, 13. 1. 2009 - 08:01)

Takže 8 už neexistuje?Venku je škaredě a vůbec se mě nechce nic dělat.Dneska to asi proválím,zdrav.stav nic moc.Mějte se.

Dituša (Út, 13. 1. 2009 - 08:01)

Nazdárek.Joj,co to je za seznámek?v tu dobu už jsem hajala...čili né já.

zuzka (Út, 13. 1. 2009 - 08:01)

Čau po ránu, všimli jste si, že v lednu ráno strašně dlouho tma??? Sice odpoledne je déle světlo, ale ráno tma, jak v pytli...Ten test psala na tuty Lucka - teda myslím já)). OLI - Nechceš nám poslat foto, jak ti to momentálně sluší???))) Chce to trochu aktualizace))) tak se hezky vyhastroš, se vším všudy a nech se od syna vyblejsknout...Zkoušku dělám ve 13.hodin, ale nikoliv z pedagogiky sociální, nýbrž speciální, ale to máš fuk))))LENKO, ty máš příhody, zmordovaná agama, papoušek s ukousnutou nohou...Ale baví tě to u zvířat víc než panenky, viď?? A co ty malé opičky máte??? Strašně ráda je pozoruju)))Tak ahojda všem, odpoledne se ozvu, jak jsem dopadla...

olga (Út, 13. 1. 2009 - 07:01)

Jo, ještě jsem zapomněla na Zuzku Hujerovou. Zuzko, psala jsi něco o zkoušce ze sociální pedagogiky, to je dneska? Tak nezapomeň nahlásit známku, to víš, že budu držet palce.Lenko a tebe a tvůj zvěřinec taky moc zdravím. ahoooj

olga (Út, 13. 1. 2009 - 07:01)

No paráda, už jedeme devítku. A kdo sepsal noční seznamy? Ten kdo dlouho ponocuje: Lucka? Dituša? Pajka? Nevím, dám se poddat.Tak sem píšu už skoro dva roky. To to utíká. A jak mi už bylo docela dobře, i tou MHD jsem se vypravila, byla na AD, nevěděla nic o tlaku a dalších eventuelních chorobách, k doktorům nechodila, jen k psychiatrovi a bylo to fajn. Teď jsem v prdeli, jen na anxiolytikách a pomaličku se snažím zase škrábat nahoru. Lucko, nevím proč se ti smějou kvůli tý čelence - holky, kdybyste viděly mě, jak chodím doma, tak byste praskly smíchy, něco v tom směru, jako když jsem stříkala stromky. Mám dvoje tlustý fusekle, dvoje tepláky, tričko, svetr a další svetr na zim, na hlavě šátek uvázaný jako čelenku a rukavice s ustřihlejma konečkama. Ono je tu furt tak 16-17, navíc se to prostě nevytopí, když jsou tak dlouho mrazy a když v tom člověk vegetuje celej den, tak je jak rampouch, pokud zrovna nedělá něco aktivně fyzicky. Ale bylo hůř, teď, co máme už 4 plastový okna, je to lepší, bývalo tu i celý den 14 stupňů.Evikrk, ty teda jedeš s tím cvičením,hlavně to holka nepřežeň, ať to vydržej záda. A je fakt, že když člověk udělá nějakou velkou fyzickou aktivitu, že pak hlad nemá /teda já ne/. Jinak jsem asi jako Zuzka, potřebovala bych to cvičení, co nabízí Silva.Tak zdravím všechny a jdu něco dělat, ahoooj

Aleš (Út, 13. 1. 2009 - 06:01)

Jitko, tak dneska jsem mačkal rychleji:-)

Jitka B. (Út, 13. 1. 2009 - 06:01)

Ahoj. A kde jsem já? Asi ve zvláštní kategorii - v pr...

Aleš (Út, 13. 1. 2009 - 06:01)

Ještě ti tam chybí Jitka. Ta je z Čech. A řád si zaslouží nejvíc ze všech, řekl bych...

test pro úterý: (Út, 13. 1. 2009 - 01:01)

ještě k Moravě patří Jiřinka!!

Reklama

Přidat komentář