Reklama

VOLBY 2017

Milan (So, 30. 9. 2017 - 21:09)

Se*ou vás vaše děti? Volte ANO a pose*te jim celý život!

! (So, 30. 9. 2017 - 20:09)

Všechny strany si navzájem vykrádají volební programy, ale to je jedno, protože to stejně žádná z nich nesplní. Slibem nezarmoutíš. Ani jedna ze stran není volitelná, proto budu volit tu nejméně profláknutou - piráty. Howgh.

Waltr (Pá, 29. 9. 2017 - 23:09)

Babiš prý do KSČ nechtěl,...Kdo chce všechno, nemívá nic. Možná se tak stane i v tomto případě.

Milan (Pá, 29. 9. 2017 - 22:09)

I když Jakuba Patočku...Babiš prý do KSČ nechtěl, donášet STB nechtěl, do politiky také nechtěl, dotace na Čapí hnízdo nechtěl, korunové dluhopisy nechtěl......všeci kradnú, Babiš optimalizuje, jeho daňařka je "mladá holka co se spletla"....všechno je kampaň proti Babišovi, všichni lžou, je to účelovka, všichni podvádí a kradou , jen on je ten jediný poctivý, Alelujááá , ........Sorryjako, ale ten miliardář má chudák docela smůlu nemyslíte????

Tony (Pá, 29. 9. 2017 - 22:09)

I když Jakuba Patočku vůbec nemusím podobně jako jinak Déčko, tak toto ohledně Babiše bych okamžitě podepsal:

K osobnímu prospěchu Babiš údajně zneužívá Finanční správu či Ministerstvo zemědělství řízené lidovcem Marianem Jurečkou. Navíc patří ke třídě prověřených komunistických kádrů minulého režimu a k dovršení všeho zlého lze prý Babiše počítat mezi ty vůbec nejhorší osoby polistopadové transformace, jakými jsou Viktor Kožený nebo František Mrázek.

celý článek

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jakub-Patocka-z-CSSD-Babis-je-mnohem-horsi-nez-vsechny-pravicove-strany-505902

a (Čt, 28. 9. 2017 - 22:09)

Tak to ano. Ovšem my to tady...ono je to někde jinak?

Ouha (Čt, 28. 9. 2017 - 22:09)

> Že jdou dotace do jeho...Tak to ano. Ovšem my to tady máme tak,že žijeme od jednoho politického skandálu k druhému. A jakmile se druhý objeví, tak se první dá jaksi k ledu a veřejnost se přestává prát....jak to bylo s Mrázkem, s Rittigem, Rathem...a co vše na to navazuje. To je taky neuvěřitelné

Ouha (Čt, 28. 9. 2017 - 22:09)

Jinak k tomu, co jste psali, mám takový dojem, že ODS maká a překvapí

Ouha (Čt, 28. 9. 2017 - 22:09)

Tenhle národ toho zkousnul ohledně Babiše už hodně. Jeho STBáckou a veksláckou minulost (vždyť to není tak dávno a s komunisty pekl kdekdo a tak má národ stále máslo na hlavě), hrátky s Agrofertem a jeho vliv na ekonomiku, dotace na Čapí hnízdo a kdoví kam a všechny ty poslední skandály. Nic z toho Babiše neporazilo, Babiš to s většinou voličů umí, vyhrává svou lidovostí stejně jako Zeman (ne že by měl zeman za sebou minulost jako Babiš). Oba říkají to, co většinový volič chce slyšet. To, že má obrovský majetek by mi vadilo nejmíň, v takovém kontextu svět např USA o svých politicích neuvažuje

Je to celé takové bezvýchodně smutné

no, (Čt, 28. 9. 2017 - 22:09)

Vůbec nepíši jako volič...moc hezky to vysvětlil D v příspěvku v 19:44. Přesně tak to cítím já.

kruté vystřízli (Čt, 28. 9. 2017 - 22:09)

to je přesně ono. Pod tento...Vůbec nepíši jako volič ANO, jenom nevím, proč by mělo být nějaké kruté vystřízlivění.
Babiš bude muset vládnout v koalici, to za prvé.Menší vyděračské strany si do koaliční smlouvy dají, to v žádném případě nedovolí realizovat.

Že jdou dotace do jeho firem? Vždycky někam musí jít, takže buď si namastí kapsu Babiš nebo nějaký jiný vykuk, ale ani jeden si o pracujícím člověku nemyslí noc pěkného.
A mohl bych pokračovat. Problém je v tom, že to co je pro jednoho voliče nestravitelné, jinému nemusí vadit a vadí mu zase jiné věci.

Tony (Čt, 28. 9. 2017 - 21:09)

Jenže já teď sedím v putyce na mostecku, a tam jsou všichni hosté přesvědčeni, že Zeman je ten úplně nejlepší president, jakého jsme kdy měli.

no, (Čt, 28. 9. 2017 - 21:09)

Nicméně vše bohužel...to je přesně ono. Pod tento příspěvek bych se také klidně podepsala.

Když ukazují průzkumy, vždy přemýšlím nad tím, kde ty lidi, co by volili ANO berou. Jeden pacient mi to asi vysvětlil. Jeho slova: "Konečně někdo, kdo má dost, tak nebude hrabat pro sebe, ale dá nám." Svatá prostoto...
Další argument proč volit ANO zní, že když jeho firmy prosperují, tak stát pod jeho vedením bude také prosperovat. Ale, bez urážky, říkají to lidé jednodušší.
Vystřízlivění bude kruté...

A Babiše budou volit samozřejmě voliči, resp. obdivovatelé Zemana. A těch zfanatizovaných je dost.
Jednou jsem nevydržela poslouchat monolog staršího pána o selském rozumu Zemana, tak jsem se ho zeptala, co vše by mu odpustil. Konkrétně jestli by odpustil Zemanovi, kdyby dal mladému muži za urážky facku, odpověděl, že ano. Že je to správné a výchovné, že Zeman ví jak s mladými fracky nakládat, pro hubu na hubu, a podobné řeči. Když jsem mu připomněla Kalouska a jeho výchovnou facku, řekl mi, že to je přeci něco jiného, že Kalousek "mlátí naše děti".
Takže asi tak...

lidé (Čt, 28. 9. 2017 - 21:09)

Z nějakých sociálních...si vždy něco myslí.

Tony (Čt, 28. 9. 2017 - 20:09)

Z nějakých sociálních...°Lidé si myslí, že bude spravovat stát jako firmu, a on jej bude místo toho spravovat jako svou kořist.°°

Bingo!!!

Tony (Čt, 28. 9. 2017 - 20:09)

Nicméně vše bohužel...Déčko - toto jsem ochoten z fleku podepsat.

Waltr (Čt, 28. 9. 2017 - 20:09)

Tak tez tentokrat souhlasim s..."Půjdete volit?" "ANO." Průzkumy jak noha :-)

Jakub (Čt, 28. 9. 2017 - 19:09)

Nicméně vše bohužel...Tak tez tentokrat souhlasim s D. Jen si myslim, ze ti lide, o kterych pise - podnikatele, rodiny s detmi, zamestnanci zahranicnich firem, Babise nevoli. Ze ho povetsinou voli duchodci a ruzne zkrachovale existence, kteri nikomu nepreji nic dobreho a libi se jim, jak Babis vyhrozuje, likviduje konkurenci... Tez si myslim, ze ruzne odhady jsou zmanipulovany a ze tolik hlasu, kolik udavaji, nakonec B. nedostane.

Tony (Čt, 28. 9. 2017 - 19:09)

ODS nebo TOPku. Domnívám se...Na Babišovi mě štve, že je to pragmatický vychcánek. Říká to, co lidi chtějí slyšet a má v hnutí kvůli nalákání voličů naprosto myšlenkově protichůdné lidi. Od neomarxisty Pelikána, po zavilého odpůrce migrantů Soukupa. Je to člověk názorově naprosto gumově pružný, kterého zajímá pouze jeho vlastní prospěch. O to, že když byl premiérem mu hodně pomohl Ovarová Hlava, jsem tu psal mnohokrát.

Proto se tandemu Zeman president - Babiš premiér opravdu děsím.
I proto, že Zeman prohlásil, že kdyby Babiš vyhrál volby, tak je štont ho jmenovat premiérem, i kdyby zrovna seděl v base.

Zase jedna věc, kdy s Déčkem souzním.

!!! (Čt, 28. 9. 2017 - 18:09)

Volte Voli, volte Krávy jen nevolte modrý ptáky!

Reklama

Přidat komentář