Reklama

VOLBY 2017

Waltr (Ne, 17. 9. 2017 - 10:09)

je mi líto, ale nevidím na...Díky za info. No tak asi vyberu nějaký lístek poslepu, anebo se nebudu vůbec namáhat :-)

Waltře, (Ne, 17. 9. 2017 - 10:09)

Existuje nějaká normální...je mi líto, ale nevidím na politické scéně stranu, která by jednak neměla máslo na hlavě a jednak byla schopna něco změnit.
Např. SPO, asi si každý přečetl, že i SPO má v programu podporu školství. Jenže voliči již nevědí, že jedem z lídrů vlastní soukromou školu a zde dává většině učitelů plat cca 19 až 20 tisíc hrubého.
Takže budete straně věřit, že to myslí vážně?
Samozřejmě, řadu nepřemýšlejících voličů dostanou na vymezování se vůči imigrantům.

Waltr (Ne, 17. 9. 2017 - 10:09)

Tak levicově a...Hm, možná, jen jestli nejsou zas až moc radikální. Kouknu se na ně.

Jakub (Ne, 17. 9. 2017 - 09:09)

Existuje nějaká normální...Tak levicově a protimigračně na mne působí SPD.

Waltr (So, 16. 9. 2017 - 21:09)

Já volím komunisty,ti jsou...Existuje nějaká normální levice? Socani jsou gauneři, SPO spíš jen takový Zemanův fanklub, Zelení jsou moc "sluníčkoví" a komouši tu byli 40 let.

Pepa (So, 16. 9. 2017 - 21:09)

Já volím komunisty,ti jsou...Mirečku ty jsi komunista.Bacha na něj,nepodepsal a drží se i nyní.

Mirek (So, 16. 9. 2017 - 21:09)

Já volím komunisty,ti jsou geopoliticky nejvíce čeští a nejsou necionálšovinisti jako ODS.

Waltr (So, 16. 9. 2017 - 21:09)

Realisté se mi líbí, mají...Já tíhnu spíš k levici, takže tyto strany asi nepřicházejí v úvahu. Zároveň se však stavím kriticky k migraci a EU (ačkoliv si myslím, že bychom v ní měli zůstat), takže se s těmi piráty asi zcela nekryji. No, posečkám ještě na tu volební kalkulačku.

(So, 16. 9. 2017 - 20:09)

Též bych viděl alernativu...Realisté se mi líbí, mají velmi dobrý program, ale mám pocit, že jejich čas ještě nenastal. Ale ještě se zamyslím...
Nyní nastal čas se hlavně zbavit Bureše, i když se to nejspíš nepovede, protože lidi jsou rádi slepí.
ODSka mě nějak zásadně nezklamala. Sliby plnila. Krev a slzy....aspoň byli upřímní. Na přiblblé populistické sliby dávno nevěřím.
Nyní vládne Bureš, hází čísly, vychloubá se + socani s ním, ale nějak jim uniklo, že v Evropě nastala recese všude. To není jejich práce, ale přirozený proces po krizi.
Samozřejmě bych byl raději, kdyby k ODS přestoupil Heger a byl tváří této strany on, ale myslím, že Kalousek se místa nevzdá. A jestli si někdy dal štamprli tady v parlamentu, když tam pařili téměř všichni, je mi to jedno. Mezinárodní ostudu nedělá, tak co.

Jakub (So, 16. 9. 2017 - 19:09)

Tak ODSce by mohli být...Též bych viděl alernativu pro pravici v těchto stranách.

Jakub (So, 16. 9. 2017 - 19:09)

Můžeš napsat, co asi...Tak za prvé, kdyby se lidi vyprdli na různě zmanipulované předvolební výsledky a volili podle toho, který program a lidi ve stranách jim nejvíc sedí, tak by volební výsledek dopadl úplně jinak. Současným favoritům by procenta ubyly a malým stranám přibyly.

Za druhé by malé strany z 5-10 % mohly vytvořit buď koalici (pokud by vítězná strana měla třeba jen 15% a neměla koaliční potenciálú nebo by mohly vytvořit silnou opozici, která by do toho současného zatuchlého rybníku vnesla novou vodu.

No a za třetí by takovéto strany, které se dostanou do parlamentu např. s 5% dostávaly více prostoru v médiích a kdo ví, zda by třeba při příštích volbách nebyly stranami vítěznými.

Přiznejme si, že ze součaných politiků jsme již všichni rozčarováni a že naše naděje na změnu s nimi jsou velmi idealistické.

Waltr (So, 16. 9. 2017 - 16:09)

To nebyla legrace. Babiš...Tak ODSce by mohli být blízko např. Svobodní či Realisté.

Změna (So, 16. 9. 2017 - 16:09)

budu volit ODS. Je čas na...z bláta do louže. ODS už nám tu ukázala, co dovede, tu jejich "změnu".

(So, 16. 9. 2017 - 16:09)

:-DTo nebyla legrace. Babiš nepřichází do úvahy, socani, okamurovci, také ne, takže jinou volbu nemám.

Waltr (So, 16. 9. 2017 - 16:09)

budu volit ODS. Je čas na...:-D

Waltr (So, 16. 9. 2017 - 16:09)

Zdar koho budete letos volit?Možná korzáry, ale ještě si udělám volební kalkulačku :-D

(So, 16. 9. 2017 - 16:09)

budu volit ODS. Je čas na změnu.

může se změnit? (So, 16. 9. 2017 - 16:09)

Chce to nebát se a volit...Můžeš napsat, co asi změní strana dejme tomu s 8 nebo 10 procenty?
I velké strany mají pči systému koaliční vlády splnit své sliby.
Kdyby socani např. nešli na ruku Babišovi s EET, tak si ani neškrtl.

Jakub (So, 16. 9. 2017 - 15:09)

Zdar koho budete letos volit?Chce to nebát se a volit malé strany, které mají šanci se dostat do Parlamentu - jen tak se zce může něco změnit.

badatel25 (Čt, 14. 9. 2017 - 16:09)

Zdar koho budete letos volit?

Reklama

Přidat komentář